Latvijas Universitātes Ķīmijas fakultātes Darba veselības, drošības un civilās aizsardzības centrs (DVDCAC) piedāvā daudzveidīgu profesionālu un zinātnisku pakalpojumu klāstu Latvijas uzņēmumiem. Centrs specializējas darba aizsardzības, arodveselības, cilvēkfaktora un ergonomikas, biznesa efektivitātes (LEAN) un civilās aizsardzības jomā.

Mūsu misija ir palīdzēt Jūsu organizācijai veidot drošu, ergonomisku, efektīvu un inovatīvu darba vidi, kur ikviens nodarbinātais var justies droši un pilnvērtīgi izmantot savu radošo potenciālu!

Centra darbības mērķis ir realizēt un izstrādāt zinātnē un praksē balstītus risinājumus, lai nodrošinātu organizācijām modernu un inovatīvu pieeju darba veselības, ergonomikas, biznesa efektivitātes, drošības un civilās aizsardzības organizēšanā.

Centrs piedāvā šādus pakalpojumus:

• Darba aizsardzības, cilvēkfaktora un ergonomikas audits un konsultācijas
  • ERGO-LEAN audits par mūsdienu organizācijas efektivitāti un labklājības darbā paaugstināšanu
  • Konsultācijas par darba vides riska faktoriem, t.sk. ergonomiskiem, un to novērtēšanas metodēm
  • Darba slodzes padziļināta izvērtēšana, pielietojot subjektīvās un objektīvās metodes un mērījumus
  • Sabiedrības veselības speciālistu pakalpojumi veselības veicināšanā darbā
  • Izglītošana darba aizsardzībā, ergonomikā, biznesa efektivitātē, t.sk., meistarklases, apmācība un tālākizglītība ar aktīvu dalībnieku līdzdalību
  • Apmācība un efektivitātes metožu (LEAN) ieviešana organizācijās, t.sk. Agile/Scrum, LEAN/Kaizen/Kanban
  • Cilvēkresursu vadības pilnveide, pielietojot aktuālās sabiedrības vadības metodes
  • Akadēmiskā un zinātniskā darbība, kas ietver pētniecību, publikācijas un dalību studiju programmu īstenošanā.

Kāpēc izvēlēties centra pakalpojumus:

Centru pārstāv vadošie jomas speciālisti ar zinātnisko un praktisko pieredzi darba aizsardzībā, ergonomikā, biznesa efektīvā vadībā. Centra komandā ir sertificēti Eiropas Ergonomisti, sertificēti biznesa efektivitātes eksperti (LEAN metodoloģija), sertificēti ārsti, sabiedrības veselības un cilvēkresursu vadības speciālisti.

Ja Jums ir jautājumi vai interesē centra pakalpojumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Centra sastāvs:

• Henrijs Kaļķis, prof., Centra direktors