19.12.2023. sēdē LU Akadēmiskās ētikas komisijas (turpmāk – Ētikas komisija) šādā sastāvā: Agnese Arāja, priekšsēdētāja, Dace Raipale, sekretāre, Dace Kazāka, Lauris Liepa un Eva Borska , izskatīja X fakultātes darbinieka iesniegumu, kurā lūgts izvērtēt X fakultātes docētāja/-as X iespējamo LU Akadēmiskās ētikas kodeksa pārkāpumu, kas saistīts ar docētāja /-as X nepieņemamām darbībām attiecībās ar nepilngadīgām personām un to savienojamību ar pasniedzēja/-as darbu.

Ētikas komisija vienbalsīgi nolemj:

1. ka ir noticis LU Akadēmiskās ētikas kodeksa pārkāpums un docētāja / -as X rīcība nav savienojama ar akadēmisko ētiku.
  2. LU AĒK nosoda jebkāda veida negodprātīgu hierarhiski augstāka stāvokļa izmantošanu savstarpējā komunikācijā.