2021. gada 10. novembra sēdē Latvijas Universitātes Akadēmiskās ētikas komisija šādā sastāvā – Agnese Osīte, priekšsēdētāja, Olga Ošeniece, priekšsēdētājas vietniece, Dace Raipale, Dace Kazāka Toms Rostoks, Nikola Ošniece – izskatīja lietu pēc savas iniciatīvas, ņemot vērā uz iesnieguma pamata saņemto informāciju,

Ētikas komisija nolēma:

• izvērtējot LU X fakultātes atbildīgo personu godprātību X personas noslēguma darba iespējamā plaģiāta pārbaudē, atzīt, ka nav noticis LU Akadēmiskās ētikas kodeksa 19., 22. un 38. punkta  pārkāpums. Iespējamā plaģiāta pārbaudē iesaistītās atbildīgās personas ir rīkojušās godprātīgi un atbilstoši spēkā esošajiem Latvijas Republikas un LU normatīvajiem aktiem, t.sk. saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 86. panta otro daļu. Viens no LU Akadēmiskās ētikas kodeksa pamatprincipiem ir godprātīga rīcība, kas attur no vērtējuma neobjektivitātes, un Ētikas komisijas rīcībā esošā informācija nerada šaubas par šī principa ievērošanu LU X fakultātes atbildīgo personu rīcībā.