Lai informētu 2023. un 2024. gada skolotāju sagatavošanas programmu absolventus par atbalstu Indukcijas gada projektā un atbildētu uz jautājumiem, aicinām pieslēgties kādam no informatīvajiem semināriem. Projekts “Indukcijas gada atbalsts jaunajiem pedagogiem pēc skolotāja kvalifikācijas iegūšanas” (Nr. 4.2.2.7/1/23/I/001) tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda Plus ietvaros.

Seminārā aicināts piedalīties ikviens Latvijas Universitātes, Daugavpils Universitātes, RTU Liepāja, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas skolotāju sagatavošanas programmu absolvents, kurš plāno pieteikties atbalstam un kuram ir radušies jautājumi par dalības nosacījumiem vai citiem praktiskiem aspektiem.

Plašāka informācija par projektu informatīvajā materiālā ŠEIT un projekta mājas lapā ŠEIT.

Aicinām izmantot iespēju pieslēgties pavasara informatīvajiem semināriem par projektu platformā Zoom kādā no trijiem piedāvātajiem laikiem:

• 23. aprīlī plkst. 10.00
  • 15. maijā plkst. 14.00
  • 30. maijā plkst. 16.00

Pieslēgšanās infosemināriem  ZOOM platformā ŠEIT.