“Pafbet” Latvijas – Igaunijas basketbola līgas ietvaros sestdien, 25.novembrī BK “Latvijas Universitāte” aizvadīja mājas spēli pret “BK Ventspils”, kur spēles izskaņā mūsējie piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 71:97.

Pirmās ceturtdaļas piektajā minūtē lielisku sniegumu parādīja LU komandas spēlētājs Rūdolfs Švītiņš, kurš trieca bumbu no groza augšas. Tas deva būtisku sniegumu spēles sākumā, kad pretinieki bija izvirzījušies vadībā par 5 punktiem. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 18:26, kur rezultatīvākais spēlētājs mūsu komandas rindās bija Norberts Strautiņš ar 5 punktiem. Otro ceturtdaļu atklāja mūsu komandas spēlētājs Rihards Aleksandrovs ar 2 punktu metienu. Spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 27:46, kas mūsējiem deva papildus degsmi cīnīties un iet tālāk. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 49:69, kur mūsu rindās joprojām rezultatīvākais spēlētājs ceturtdaļā bija Norberts Strautiņš ar 8 punktiem. Spēle noslēdzās ar rezultātu 71:97. Vislabāk mūsu komandai veicās spēles trešajā un ceturtajā ceturtdaļā, kur katrā spēles daļā komanda ieguva 22 punktus. Par rezultatīvāko spēlētāju LU komandas rindās kļuva Norberts Strautiņš ar 15 punktiem, 6 atlēkušām bumbām, 5 rezultatīvām piespēlēm un 1 pārķertu bumbu. Rezultativitātes ziņā viņam sekoja Dāvis Skreivers ar 13 punktiem, 4 atlēkušām bumbām, 2 rezultatīvām piespēlēm un 1 pārķertu bumbu. Tāpat lielisku efektivitāti spēlē parādīja Rihards Aleksandrovs, kurš fiksēja 3 bloķētus metienus. Lepojamies ar mūsējiem! Nākamā spēle izbraukumā šo svētdien, 3.decembrī plkst. 17:00 pret “Viimsi” komandu Forus Spordikeskus Viimsi centrā.