“Pafbet” Latvijas – Igaunijas basketbola līgas ietvaros sestdien, 11. novembrī BK “Latvijas Universitāte” aizvadīja mājas spēli pret “VEF Rīga”, kur vērienīgā cīņā mūsējie piekāpās pretiniekiem ar rezultātu 72:85.

Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 20:28, kur Latvijas Universitātes rindās rezultatīvākais spēlētājs bija Elvijs Frīdenbergs ar 10 punktiem. Tāpat viņam spēles pirmajā ceturtdaļā sekoja Ihor Serheyev ar 5 punktiem un 1 bloķētu metienu. Spēles otrajā ceturtdaļā panācām pretiniekus un rezultāts mūs šķīra tikai par 2 punktiem. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 37:43. Trešo ceturtdaļu pavadījām sīvā cīņā, tomēr “VEF Rīga” komandai izdevās lauzt spēles gaitu un ceturtdaļa beidzās ar rezultātu 51:65. Spēle noslēdzās ar rezultātu 72:85 par labu “VEF Rīga” komanda, kur mūsējiem diemžēl neizdevās atspēlēties. Lielisku sniegumu parādīja mūsu komandas spēlētājs Ihor Serheyev, kurš bija tuvu double-double, izceļoties ar spēles laikā gūtiem 13 punktiem un 8 atlēkušajām bumbām. Spēles rezultatīvākais spēlētājs bija Elvijs Frīdenbergs ar 20 punktiem, 7 atlēkušajām bumbām, 2 rezultatīvām piespēlēm un 1 pārķertu bumbu. Paldies visiem atbalstītājiem, kuri bija kopā ar mums un juta līdzi uz vietas! Lepojamies ar mūsējiem! Nākamā spēle jau šo trešdien, 15.novembrī plkst. 19:00 pret “Rīgas Zeļļi” komandu Rimi Olimpiskajā centrā. Nāc un atbalsti savējos klātienē!