“Pafbet” Latvijas – Igaunijas basketbola līgas ietvaros svētdien, 19. novembra pievakarē BK “Latvijas Universitāte” aizvadīja izbraukuma spēli pret “Tallinn Kalev/SNABB”, kur sīvā cīņā mūsējie guva uzvaru ar rezultātu 83:75.

Spēli atklāja LU komandas spēlētājs Edvards Lucis ar 3 punktu metienu. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 22:20, kur rezultatīvākais spēlētājs no mūsu komandas bija Rūdolfs Švītiņš ar 10 punktiem. Otro ceturtdaļu atklāja mūsu komandas spēlētājs Kārlis Šenbergs ar 3 punktu metienu. Pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 39:40, kas mūsējiem lika sasparoties un doties otrajā puslaikā ar vēl lielāku jaudu. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 53:56, kur mūsu rindās rezultatīvākais spēlētājs bija Norberts Strautiņš ar 5 punktiem. Spēle noslēdzās ar rezultātu 83:75. Pēdējā ceturtdaļā LU komanda parādīja lielisku sniegumu, noslēdzošajā minūtē rezultāta starpību palielinot par 9 punktiem. Kā spēles rezultatīvākais spēlētājs kļuva Rūdolfs Švītiņš no LU komandas ar 20 punktiem, 6 atlēkušām bumbām, 1 rezultatīvu piespēli un 2 pārķertām bumbām. Efektivitātes ziņā viņam sekoja Norberts Strautiņš ar 14 punktiem, 4 atlēkušām bumbām 3 rezultatīvām piespēlēm un 1 pārķertu bumbu. Tāpat īstu komandas spēli parādīja Edvards Egle ar 5 rezultatīvām piespēlēm. Lepojamies ar mūsējiem! Nākamā spēle šo sestdien, 25.novembrī plkst. 14:00 pret “BK Ventspils” komandu Rimi Olimpiskajā centrā. Nāc un atbalsti savējos klātienē!