Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas B grupas pusfinālsērijas pirmajā spēlē "Latvijas Universitāte/FS Masters" izbraukumā ar 8:6 pieveica komandu "Ogres Vilki/Lielvārde". Sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām musējie izvirzījušies vadībā ar 1:0.

19.martā mūsu florbola komanda "Latvijas Universitāte/FS Masters" aizvadīja vīriešu 1. līgas B grupas pusfinālsērijas pirmo spēli pret komandu "Ogres Vilki/Lielvārde". Mūsu florbolisti ļoti produktīvi uzsāka spēles pirmo daļu, pirmajās 7 minūtēs gūstot 3 punktu izrāvienu. Taču mājinieki to tā neatstāja un līdz pirmā perioda beigām spēja izlīdzināt rezultātu uz 3:3. Otrā perioda pirmā puse tika aizvadīta ļoti sīvi. Spēles pusē rezultāts joprojām bija neizšķirts - 4:4. Īsi pēc tam mūsējie 3 minūšu laikā guva 3 vārtus iegūstot 3 punktu vadību - 7:4. Noslēdzošajā periodā pretinieki sākotnēji guva vienus vārtus, bet mūsējie neilgi pēc tam atbildēja ar vēl vienu vārtu guvumu. Rezultāts bija 8:5.  Spēles noslēgumā, pretiniekiem pēc vairākām vārtsargu maiņām tomēr izdevās gūt vienus vārtus, bet tas nebija pietiekami, lai izcīnītu uzvaru. Šajā spēlē mūsējie svinēja uzvaru ar reuzltātu 8:6. Mūsu vārtsargs Artūrs Rumka šajā spēlē ielaida 6 vārtus, atvairīja 24 metienus un nospēlēja visu spēles laiku - 60 minūtes. Par labāko spēlētāju LU rindās tika atzīts Gvido Miezis.