Mūsu vīriešu basketbola komanda BK "Latvijas Universitāte" Latvijas un Igaunijas apvienotajā basketbola līgā aizvadīja spēli pret regulārās sezonas spēcīgāko vienību BC "Prometey".

Spēles pirmajās divām minūtēs Dāvids Vīksne ar tālmetienu un veiksmīgu gājienu līdz groza apakšai ļāva iegūt 5:0 vadību. Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē mūsējie pusotras minūtes laikā iemeta septiņus punktus pēc kārtas, panākot 14:9. Piecus no šiem septiņiem punktiem guva Ričards Vitoļskis. Ļoti līdzvērtīgi aizritēja arī spēles otrā ceturtdaļa. Ar minimālu pārsvaru (33:34) puslaikā devās BC "Prometey" komanda. Pēc puslaika pārtraukuma "Prometey" sāka uzņemti apgriezienus un izvirzījās vadībā. Trešās ceturtdaļas beigās mūsējie atradās iedzinēju lomā ar 8 punktu deficītu. Noslēdzošajā ceturdaļā mūsējiem nesanāca samazināt punktu deficītu un spēle noslēdzās ar rezultātu 57:83.

LU rindās 12 punktus komandas labā guva Ričards Vitoļskis.

Nākamā spēle mūsējiem jau šo trešdien, kad mājās uzņemsim Raplas "Avis Utilitas" komandu. Spēles sākums plkst.19.30.