Aizvadītajā nedēļas nogalē BK "Latvijas Universitāte" aizvadīja izbraukuma spēli pret pašreizējās Igaunijas čempionvienības ''Parnu Sadam'' komandu, savukārt mūsu attīstības komanda Ramirent nacionālajā līgā izcīnīja svarīgu uzvaru pret "Bauskas" komandu.

4.martā mūsu basketbolisti devās uz Igauniju, lai aizvadītu izbraukuma spēli PafBet Latvijas-Igaunijas basketbola līgā pret 'Parnu Sadam'' komandu. Spēles pirmā ceturdaļa iesākās līdzīgi. Spēles sākumā mūsējiem izdevās iekrāt pat 6 pubktu pārsvaru, taču mājinieki neļāva atslābt un drīz vien rezultātu izlīdzināja. Pirmo ceturtdaļu noslēdzām iedzinējos ar rezultātu 16:21. Otrajā ceturtdaļā mūsējie spēja samazināt pretinieku pārsvaru līdz -1, bet diemžēl puslaika pārtraukumā devāmies iedzinēju lomā. Diemžēl pēc puslaika pārtraukuma mūsējiem neizdevās lauzt spēles gaitu un pietuvoties mājiniekiem. Spēle noslēdzās ar rezultātu 65:81 igauņu labā. BK 'Latvijas Universitātes'' rindās produktīvākais ar 20 gūtajiem punktiem bija Ričards Vitoļskis, bet 10 punktus pievienoja Reinis Avotiņš.

Nākamā spēle jau 12.martā, plkst.15:00, Rimi Olimpiskajā centrā pret BC "Prometey"

3.martā mūsu attīstības komanda "LU/BS Rīga" Ramirent nacionālās līgas ietvaros aizvadīja spēli pret "Bauskas" basketbola komandu. Pirms spēles BK "Latvijas Universitāte" galvenais treneris Gunārs Gailītis un menedžeris Haralds Kārlis pasniedza ierāmētu spēlēs kreklu un pateica paldies "Bauskā" spēlējošajam, bijušajam BK LU spēlētājam Jānim Eidukam par aizvadītām 4 sezonām, 114 spēlēm un 1039 punktiem BK LU sastāvā.

Spēles laikā lielisku sniegumu parādīja Elvijs Frīdenbergs, kurš, nākot no soliņa, sakrāja 28 punktus un izcīnīja 12 atlēkušās bumbas. Ar 15 punktiem palīdzot Kārlim Šenbergam, LU vienība ar 86:82 guva uzvaru pār pretiniekiem no "Bauskas", veicot pirmo soli pretī nākamajai kārtai.