18.februārī mūsu florbola komanda "LU/FS Masters" saspringtā spēlē piekāpās "Ķekavas Bulldogs" ar rezultātu 7:8.

Pirmajā periodā mūsējie jau otrajā minūtē atklāja spēles rezultātu. Pēc tam sekoja vēl viens vārtu guvums un atradāmies 2 punktu vadībā, taču pretinieki nesnauda un arī guva divus vārtus. Pēc izlīdzinātā rezultāta mūsējiem izdevās gūt vēl divus vārtus, kāmēr pretinieki bija precīzi tikai vienu reizi. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 4:3 mūsu labā.  Otrajā periodā pašā sākumā mājinieki spēja izlīdzināt rezultātu uz 4:4. Otrā perioda pirmajā pusē mūsējiem atkal izdevās gūt 2 vārtus pēc kārtas, 2 periods noslēdzās ar rezultātu 6:4. Noslēdzošā perioda sākumā mājiniekiem ar diviem vārtu guvumiem izdevās izlīdzināt rezultātu uz 6:6. Septiņas minūtes pirms spēles beigām Ralfs Edvards Grīnvalds ar precīzu metienu izvirzīja LU komandu vadībā. 3 minūtes pirms spēles beigām pretinieki izmantoja soda metienu, lai realizētu neizšķirtu un diemžel 11 sekundes pirms spēles beigu signāla pretinieki guva vēl vienus vārtus un spēle noslēdzās ar zaudējumu 7:8.

Labākais spēlētājs "LU/FS Masters" rindās - Renārs Rēders.