11.februārī mūsu florbola komanda "LU/FS Masters" aizvadīja 1.līgas spēli pret "Leģions/Grobiņas SC".

Pirmajā periodā mūsējie jau trešajā minūtē atklāja spēles rezultātu. Pēc tam sekoja vēl divi vārtu guvumi, bet pretinieki 50 sekundes pirms pirmā perioda beigām arī tomēr guva savus pirmos vārtus. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 3:1. Arī otrajā periodā mūsējie turpināja gūt vārtus, savukārt pretiniekiem otrajā periodā izdevās gūt tikai vienus vārtus. Otrais periods noslēdzās ar rezultātu 6:2. Noslēdzošā perioda sākumā pretinieki sasparojās un guva 2 vārtus pēc kārtas, samazinot rezultāta starpību līdz 2 punktiem, bet īsi pēc tam LU atbildēja ar 2 gūtiem vārtiem un spēle noslēdzās ar uzvaru  8:4.

Labākais spēlētājs "LU/FS Masters" rindās - Uldis Maskavs.