Piektdien, 16.decembrī mūsu 1.līgas komanda "Latvijas Universitāte/FS Masters" spēlē pret "FK Ozolnieki/JN" izcīnīja uzvaru ar rezultātu 10:7.

Spēles rezultātu atklāja mūsu komanda, kad ceturtajā minūtē Artis Kenstavičs guva pirmos vārtus. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 3:1. Otrajā periodā mūsu komanda guva vēl 3 vārtus, turpretim ielaida tikai 2. Otrais periods noslēdzās ar rezultātu 6:3. Noslēdzošajā periodā abas komandas nekautrējās izdarīt vairākus metienus pa vārtiem, kā rezultātā spēle noslēdzās ar rezultātu 10:7 "Latvijas Universitāte/FS Masters" labā. Rezultatīvākais spēlētājs LU sastāvā ar 3 gūtiem vārtiem - Artis Kenstavičs. Vēl katrs ar 2 rezultatīviem metieniem atzīmējās Roberts Trofimenko un Ralfs Edvards Grīnvalds.