Ceturtdien, 15. decembrī tika aizvadīta Latvijas un Igaunijas apvienotās līgas spēle, kurā BK “Latvijas Universitāte” sīvā un aizraujošā cīņā piekāpās “VEF Rīga” klubam ar rezultātu 70:82.

Pirmajā puslaikā LU komandai izdevās uzbrukumā veiksmīgi realizēt savas iespējas, pārvarot  "VEF Rīga" uzbrukumu, noslēdzot pirmo puslaiku savā labā (20:17). LU basketbolisti otrajā ceturtdaļā vienubrīd spēja iekrāt pat sešu punktu pārsvaru (27:21), tomēr sarežģīta ceturkšņa beigās “VEF Rīga” spēja pietuvoties un uz brīdi apsteigt mūsu komandu, bet Norberts Strautiņš spēja puslaika pēdējā sekundē ar sarežģītu pustālo metienu atgūt mums minimālu pārsvaru (35:34).

Trešajā ceturksnī "VEF Rīga" spēja atrauties no mūsu komandas veicot izrāvienu un iegūstot 11 punktu pārsvaru. Noslēdzošajā ceturksnī LU vienība gan sev apliecināja rakstura un neatlaidības stingrību, realizējot virkni precīzu uzbrukumu, noslēdzošajā ceturtdaļā spējot pietuvojoties līdz minimālajam četru punktu attālumam (70:74). Tomēr spēles galotnē LU vienība piekāpās VEF Rīga klubam ar rezultātu 70:82.

LU rindās rezultatīvākais spēlētājs ar 18 punktiem šoreiz bija Ričards Vitoļskis, 13 punkti un sešas atlēkušās bumbas Edvarda Mežuļa kontā.

Nākamā spēle izbraukumā Valmierā – 21. decembrī, plkst. 19:00 pret "Valmiera Glass/ViA" komandu.