Mūsu vīriešu basketbola komanda “Latvijas Universitāte” trešdien sīvā cīņā piedzīvoja zaudējumu "Pafbet" Latvijas - Igaunijas basketbola līgas turnīra izbraukuma spēlē ar rezultātu 67:84 piekāpjoties igauņu klubam “TalTech”.

Igaunijas galvaspilsētā notiekošo spēli sekmīgāk uzsāka, LU vienība ar 6:1 izrāvienu un nelielā pārsvarā mūsu spēlētāji noturējās pirmās septiņas minūtes. Pirmā ceturkšņa izskaņā sekmīgāk grozam uzbruka mājinieki, liekot BK LU spēlētājiem noslēgt desmit minūtes iedzinējos ar rezultātu 14:20. Igauņu klubs otrā perioda sākumā panāca sev desmit punktu pārsvaru, bet LU komanda neļaujot pretiniekiem atrauties, puslaika izskaņā spēja sekmīgi samazināt starpību. Pirmās spēles daļas pēdējo metienu, pēc atkāpšanās aiz trīs punktu metiena līnijas,  precīzi realizēja Ričards Vitoļskis, samazinot rezultātu līdz viena metiena tiesai - 40:42. Trešajā ceturtdaļa Igaunijas komandas precīzie trīspunktnieki panāca Igaunijas komandai +11, tomēr LU basketbolisti nesalūza un spēja atgriezties uzbrukuma pozīcijā, pretinieku pārsvaram, pirms izšķirošajām desmit spēles minūtēm atrodoties tikai piecu punktu iedzinējos - 53:58. Pēdējās ceturtdaļas sākumā Igaunijas komanda veica sešu punktu izrāvienu, kas "TalTech" ļāva atjaunot pārsvaru divciparu skaitļa vērtībā. Diemžēl LU vienībai vairs neizdevās panākt mājiniekus un rezultātā LU piekāpās ar rezultātu 67:84.

LU rindās rezultatīvākie spēlētāji sakrājot desmit punktus bija Edvards Mežulis un Kristaps Čavars, otrajam paliekot vienas izcīnītas bumbas atstatumā līdz "double-double" rādītājiem.

Nākamā spēle izbraukumā Tallinā – 10. decembrī, plkst. 20:15 pret BC Prometey komandu.