Sestdien, 3. decembrī mūsu attīstības komanda "LU/BS Rīga" aizvadīja spēli Ramirent nacionālajā līgā pret "Bertānu Valmieras BS" komandu un izcīnīja pārliecionšu uzvaru ar 95:62.

Pēc pirmās ceturtdaļas mūsējie jau bija iekrājuši sešu punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā "LU/BS Rīga" pārsvars turpināja pieaugt un rezultāts pēc puslaika bija 49:33. Trešo ceturtdaļu mūsējie noslēdza ar desmit punktu pārsvaru - 72:52. Ceturtās ceturtdaļas laikā Bertānu Valmieras BS nespēja atspēlēt mūsu komandas pārsvaru un spēle noslēdzās ar 95:62.

Rezultatīvākais spēlētājs "LU/BS Rīga" sastāvā bija Dāvis Skreivers ar 19 gūtiem punktiem. Otrs rezutatīvākais Mārcis Osis ar 15 gūtiem puktiem un Andrejs Bikovs ar 14 punktiem.