Mūsu vīriešu basketbola komanda "Latvijas Universitāte" sestdien piedzīvoja zaudējumu ''Pafbet'' Latvijas - Igaunijas apvienotajā basketbola līgā ar rezultātu 64:82 piekāpjoties igauņu klubam ''Viimsi Sportland''.

Spēles ievads bija līdzvērtīgs. Pirmajās minūtēs uz brīdi mūsējie bija vadībā, bet citādi uz tablo līdzsvars. Pēc puslaika pretiniekiem vien +4, taču trešajā ceturksnī "Viimsi Sportland" komanda nospeļēja veiksmīgāk un iekrāja 17 punktu pārsvaru. BK LU šis zaudējums lika pārtraukt divu uzvaru sēriju. Rezultatīvākais spēlētājs LU rindās šoreiz bija Reinis Avotiņš, kura kontā 17 punkti un sešas atlēkušās bumbas. Mūsu komandai šis bija ceturtais zaudējums astoņos mačos. Šobrīd komanda ar bilanci 4-4 ir nedaudz izslīdējusi ārpus labāko astotnieka un ieņem 10. pozīciju starp 16 vienībām.

Nākamā spēle izbraukumā - 19.novembrī, plkst. 18.00 pret AVIS UTILITAS RAPLA komandu.