Svētdien, 16.oktobrī, Rimi Olimpiskajā centrā tika aizvadīta BK LU mājas spēle, kurā mūsējie tikās ar "Valmiera Glass/ViA" komandu. Spēli BK LU pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 100:60.

Spēles pirmās minūtes aizritēja līdzīgi, taču jau trešajā minūtē BK LU izdevās sasniegt 4 punktu pārsvaru. Pirmās ceturtdaļas laikā arī valmieriešiem uz brīdi sanāca gūt pāris punktu pārsvaru, bet rezultatīva ceturšņa izskaņa izdevās mūsu vienam no garākajiem spēlētājiem - Reinim Avotiņam, kurš pēc desmit minūtēm rezultātam ļāva būt līdzsvarā - 13:13. Otrās ceturtdaļas pirmajā pusē mūsu vīri, izmantojot pretinieku kļūdas, guva 14 punktus pēc kārtas. Otrajā puslaikā Dāvids Vīksne ar danku ātrajā uzbrukumā panāca 30:16. Spēles puslaikā LU devās ar sev labvēlīgo 35:23.

Trešā perioda pēdējo metienu realizēja Avotiņš, dodot rezultātu 64:46 pirms pēdējām desmit dueļa minūtēm. Spēles beigu rezultātu noapaļoja Gustavs Jakubauskis, kura precīzais trīspunktnieks panāca studentiem 40 punktu pārsvaru un beigu rezultātu 100:60. Latvijas Universitātei šī ir sezonas otrā uzvara. Savu rezultatīvāko spēli Latvijas-Igaunijas līgas turnīrā aizvadīja Reinis Avotiņš, kurš spēles laikā guva 20 punktus un LU rindās bija labākais spēlētājs!

Nākamā spēle BK LU ir 21.oktobrī, izbraukumā, kur viesosimies pie Tartu Ülikool Maks & Moorits.

Avots: sportacentrs.com