No 1. līdz 2.oktobrim, Rīgā, Rimi Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas 33. Universiādes sacensības pludmales volejbolā. Šajās sacensībās Latvijas Universitāti vīriešu konkurencē pārstāvēja Dāvis Dumburs, Reinis Robaks, Trens Natans Jankovskis, Lauris Roberts Skripsts un sieviešu konkurencē Laura Bernāte, Liene Roziņa. LU vīriešu komandu konkurencē Dumburs, Robaks izcīnīja 3.vietu, Jankovskis, Skripsts un mūsu dāmu komanda izcīnīja 7.vietas.

Šogad 33. Universiāde vīriešu volejbolā pulcēja 13 komandas un tika pārstāvētas sekojošas augstkolas: Latvijas Universitāte (LU), Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), Daugavpils Universitāte (DU), Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Vidzemes augstskola (VA) un  Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU). Vīriešu turnīrā komandas tika sadalītas 3 grupās. Trens Natans Jankovskis ar pārinieku Lauri Robertu Skripstu savā grupā izcīnīja 1.vietu, bet Dāvis ar Reini 2.vietu. Abas mūsu komandas ieguva iespēju cīnītes izslēgšanas turnīros. Par uzvarētājiem vīriešu konkurencē kļuva RTU volejbola komanda. Spēlē par trešo vietu, mūsu vīriešu komanda (Dumburs, Robaks) tikās ar Daugavpils augstskolas komandu. Sīvā 3 setu cīņā LU vīriešu komanda pieveica DU ar rezultātu 2-1 (21:19, 20:22, 17:15). Tikmēr mūsu otra vīriešu komanda, kurā spēlēja Trens Natans un Lauris Robaks, izslēgšanas spēlēs piekāpās Daugavpils augstskolas komandai ar rezultātu 2-1 (21:15, 21:11) un ierindojās 7.vietā.

Šī gada Universiādē sieviešu volejbolā piedalījās 10 komandas un tika pārstāvētas sekojošas augstkolas:  Latvijas Universitāte (LU), Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), Daugavpils Universitāte (DU), Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), un Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU). Grupu turnīrā mūsu dāmas izcīnīja 3.vietu un iespēju cīnīties izslēgšanas turnīrā. Izslēgšanas spēļu trunīrā mūsu dāmas spēkiem mērojās ar Daugavpils augstskolas komandu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2-0 (11:21, 6:21) DU komandas labā. Kopvērtējumā mūsu sieviešu komanda ierindojās 7.vietā.

Prieks un lepnums par LU komandu panākumiem! Paldies volejbola trenerei Kristīnei Tenei!