Latvijas Universitāte guva uzvaru Pafbet Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē pret Valmiera Glass ViA

Studenti mājas spēlē ar rezultātu 62:55 (18:16, 33:26, 49:33) izcīnīja panākumu pār Valmiera Glass ViA, sērijā izlīdzinot rezultātu 2:2 . Sērijā cīņa ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām.

Spēles pirmajā ceturtdaļā notika tuva cīņa pār punktiem, tomēr jau otrajā ceturtdaļā studentiem izdevās izraut pārsvaru, ko tiem arī izdevās noturēt atlikušo spēli. Aktīvi sākot un turpinot otro spēles puslaiku, studenti izcīnīja uzvaru, tādējādi izlīdzinot rezultātu sērijā 2:2. Pēdējā spēle notiks sestdien Valmierā, kurā tiks noskaidrots, kura komanda pusfinālā stāsies pretī VEF Rīga.

LU rindās rezultatīvākais bija Dāvids Vīksne, kurš spēles laikā sakrāja double-double - divdesmit punktus, desmit atlēkušās bumbas un divas rezultatīvās piespēles, kā arī divpadsmit punktus, trīs rezultatīvās piespēles un divass atlēkušās bumbas pievienoja Norberts Strautiņš.

Valmiera Glass Via komandā rezultatīvākais ar divpadsmit punktiem un sešām atlēkušajām bumbām bija Andrijs Voinalovičs, kā arī desmit punktus, četras atlēkušās bumbas un divas rezultatīvās piespēles izcīnīja Jānis Kaufmanis.