Latvijas Universitāte sestdien izbraukuma spēlē pret Avis Utilitas Rapla piedzīvoja zaudējumu Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā

LU viesu lomā ar rezultātu 74:84 (18:22, 19:24,18:13, 19:25) piekāpās Avis Utilitas Rapla komandai.

Pirmajā spēles ceturtdaļā notika sīva cīņa par punktiem, un LU izdevās noslēgt pirmo ceturtdaļu atpaliekot vien par četriem punktiem. Tomēr dodoties puslaika pārtraukumā, mājinieki bija vadībā jau ar deviņiem punktiem. Intriga tika atjaunota jau trešajā ceturtdaļā, kad studentiem izdevās pietuvoties un samazināt rezultāta starpību, tomēr pēc pārtraukuma mājinieku komanda pierādīja savu pārākumu un noslēdza spēli ar desmit punktu pārsvaru.

LU rindās rezultatīvākie bija Dāvids Vīksne ar divdesmit vienu punktu, astoņām atlēkušajām bumbām un trijām rezultatīvām piespēlēm, savukārt Ričards Vitoļskis sakrāja divpadsmit punktus, vienu atlēkušo bumbu un pievienoja septiņas rezultatīvas piespēles.

Avis Utilitas Rapla komandā rezultatīvākais ar divdesmit četriem punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām un trijām rezultatīvām piespēlēm bija Derils Takers, savukārt divdesmit vienu punktu, piecpadsmit atlēkušās bumbas un divas rezultatīvās piespēles pievienoja Demažeo Viginss