Latvijas Universitāte trešdien mājas spēlē pret Parnu Sadam piedzīvoja zaudējumu Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā

LU mājinieku lomā ar rezultātu 79:99 (20:22 25:28 17:20 17:29)  piekāpās Parnu Sadam komandai.

Pirmajā ceturtdaļā notika sīva cīņa par punktiem, tomēr pērnavieši ieguva sev divu punktu pārsvaru. Iesākoties otrajai ceturtdaļai, studentiem ātri vien sanāca pietuvoties un izlīdzināt rezultātu, tomēr līdz galam neizdevās noturēt savu pārākumu, un spēles puslaika pārtraukumā pērnavieši devās ar piecu punktu pārsvaru. Otrajā spēles puslaikā viesi veica izrāvienu, kas ļāva tiem gūt uzvaru

LU rindās rezultatīvākie bija Dāvids Vīksne un Reinis Avotiņš, kuri katrs iemeta pa 17 punktiem, kā arī attiecīgi izcīnīja septiņas un sešas bumbas zem groziem.

Parnu Sadam komandā rezultatīvākais ar divdesmit trīs punktiem, sešām rezultatīvām piespēlēm un izcīnītām piecām bumbām zem groziem bija Alteriks Džilberts, savukārt sešpadsmit punktus un divpadsmit atlēkušās bumbas sakrāja Mihkels Kirvess.