Latvijas Universitāte otrdienas spēlē pret VEF Rīga piedzīvoja zaudējumu Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā.

LU viesu lomā ar rezultātu 59:79  (18:15, 21:15, 7:28, 13:21) piekāpās VEF Rīga komandai.

Studenti ceturto reizi šosezon tikās laukumā ar VEF Rīga komandu. Pirmajā ceturtdaļā LU sakrāja trīs punktu pārsvaru, būdami vadībā arī otrajā ceturtdaļā, studenti noslēdz pirmo puslaiku ar plus sešiem punktiem, tomēr mājinieku komanda ātri vien izrāva pārsvaru, un guva pārliecinošu uzvaru ar divdesmit punktu starpību.

LU rindās rezultatīvākais bija Gustavs Kampuss, kurš spēles laikā sakrāja divpadsmit punktus un divas atlēkušās bumbas, kā arī vienpadsmit punktus, četras atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles pievienoja Dāvids Vīksne.

VEF Rīga komandā rezultatīvākais ar astoņpadsmit punktiem un četrām atlēkušajām bumbām bija Artis Ate , savukārt piecpadsmit punktus, piecas atlēkušās bumbas un vienu rezultatīvo piespēli pievienoja Džeilens Railijs