Latvijas Universitāte sestdien izbraukuma spēlē uz Valmieru piedzīvoja zaudējumu Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā.

LU viesu lomā ar rezultātu 70:76 (24:16, 13:24, 16:21, 17:15) piekāpās Valmiera Glass VIA komandai.

Studenti pirmo ceturtdaļu noslēdza ar astoņu punktu pārsvaru, tomēr otrajā ceturtdaļā mājinieki izrāvās vadībā un puslaika pārtraukumā devās ar trīs punktu pārsvaru.

Spraiga cīņa par punktiem turpinājās arī trešajā ceturtdaļā, kur studenti atguva vadību, tomēr valmierieši bija spēcīgāki uzbrukumā, kā rezultātā tika pie astoņu punktu pārsvara. Neatlaidīgi cīnoties par katru punktu, studentiem tomēr nācās piekāpties mājiniekiem, kuri izcīnīja uzvaru ar sešu punktu pārsvaru.

LU rindās rezultatīvākais bija Gustavs Kampuss, kurš spēles laikā sakrāja divdesmit punktus un astoņas atlēkušās bumbas, kā arī astoņpadsmit punktus, septiņas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvās piespēles pievienoja Dāvids Vīksne.

Valmiera Glass Via komandā rezultatīvākais ar divdesmit četriem punktiem un piecām atlēkušajām bumbām bija Jānis Kaufmanis, kā arī astoņpadsmit punktus un deviņas atlēkušās bumbas izcīnīja Klāvs Dubults