Latvijas Universitāte otrdien izbraukumā piedzīvoja zaudējumu Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas spēlē.

LU viesu lomā ar rezultātu 62:94 (11:25, 19:17, 17:33, 15:19) piekāpās Tallinas TalTech/Optibet vienībai.

Mājinieki guva pārliecinošu pārsvaru jau pirmajā ceturtdaļā, taču, lai gan otrajā ceturtdaļā studentiem izdevās samazināt deficītu līdz deviņiem punktiem, Tallinas vienība, tuvojoties pirmā puslaika noslēgumam, veica izrāvienu un pārtraukumā devās ar 12 punktu pārsvaru.

Trešajā ceturtdaļā mājinieki ievērojami palielināja savu pārsvaru un noslēdzošajā spēles ceturksnī studentiem atlika vien censties neļaut pretiniekiem sasniegt 100 gūto punktu robežu.

LU rindās rezultatīvākie ar 13 gūtajiem punktiem bija Alberts Putāns un Norberts Strautiņš, bet deviņus punktus un sešas atlēkušās bumbas sakrāja Dāvids Vīksne.

Tallinas komandā Brendons Redžinalds Čaildress, gūstot 25 punktus un izcīnot desmit atlēkušās bumbas, sakrāja “double-double”, 18 punktus guva Tomass Rādiks, kamēr vēl 17 pievienoja Tanels Soks.