Šovakar "Latvijas Universitāte" piedzīvo pirmo zaudējumu vēsturiski uzsāktajā sezonā. Visas spēles laikā fantastiska pretestība pret apvienotās līgas čempioni "Kalev/Cramo", kuru vada Roberts Štelmahers un Aksels Vairogs.

Pirmo ceturtdaļu LU basketbolisti iesāka ar pieciem precīziem trejačiem, spēli sākot ar 16 punktu izrāvienu. Pirmās desmitminūtes izskaņā igauņi gan līdzsvaroja rezultātu, pietuvojoties līdz viena punkta starpībai.

Igauņi vadību pārņēma otrās ceturtdaļas vidū, taču lielāko pārsvaru panāca spēles 33.minūtē - 50:58. Taču pavisam neilgi pirms spēles beigām LU basketbolisti sagādāja jaunu intrigu, rezultātu samazinot līdz diviim punktiem. Lai arī mūsējie bija precīzāki tālmetienos (10/31 pret 7/31), vadību pārņemt neizdevās un piedzīvots pirmais zaudējums šosezon - 67:69.

Savu labāko spēli šosezon aizvadīja komandas kapteinis Alberts Putāns - 13 punkti, 8 atlēkošās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles.

Latvijas Universitāte: Vīksne 18 (8 atl.b), Putāns 13 (8 atl.b), Avotiņš 9 (5 atl.b), Vitoļskis 9 (4 rez.p), Mežulis 7 (8 atl.b), Briedis 6, Vārna 5, Kampuss, Miglinieks, Aleksandrovs, Strautiņš.