Sestdien, 7. novembrī, savā laukumā tikāmies ar BK “Ventspils”. Spēle bija spraiga un interesanta, bet nedaudz pietrūka līdz uzvarai un nācās piedzīvot zaudējumu ar rezultātu 69:78

Starta pieciniekā devās Alberts Putāns, Reinis Jānis Avotiņš, Norberts Strautiņš, Anrijs Miška un Kārlis Žunda.

Spēles rezultātu atklāja Norberts Strautiņš, iemetot 5 punktus. Reinis Jānis Avotiņš guva 2 punktus, bet vēlāk pievienoja arī precīzu trīspunktu metienu. Mirkli vēlāk ar 2 punktiem atzīmējās Gustavs Kārlis Kampuss. Reinis Jānis Avotiņš turpināja būt precīzs zem groza un iemeta 2 punktus. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 14:20.

Otro ceturtdaļu iesāka Anrijs Miška, gūstot 2 punktus no Arta Arnīša piespēles. Ar diviem punktiem spēles laukumā pirmo reizi šajā spēlē atzīmējās komandas kapteinis Kārlis Žunda. No soda metiena līnijas precīzs bija Anrijs Miška, iemetot abus soda metienus. Joprojām precīzs bija Reinis Jānis Avotiņš, kurš guva 2 punktus, bet spēles turpinājumā ar 2 punktiem atzīmējās Anrijs Miška. Ar trīspunktu metienu spēles līdzjutējus iepriecināja Alberts Putāns, bet nedaudz vēlāk bija precīzs arī zem groza. Eduards Avotiņš bija veiksmīgs 2+1 gājienā, kā rezultātā guva 3 punktus. No soda metiena līnijas precīzs bija Reinis Jānis Avotiņš. Alberts Putāns atkal bija precīzs no trīspunktu metiena līnijas. Otrās ceturtdaļas izskaņā Kārlis Žunda iemeta 2 punktus un ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 39:43.

Trešo ceturtdaļu iesāka viesu komanda, taču uzreiz uz to atbildēja Anrijs Miška, kurš iemeta 2 punktus. Vienu soda metienu iemeta Alberts Putāns, bet nedaudz vēlāk ar 2 punktiem atzīmējās Kārlis Žunda. Divi precīzi soda metieni iekrita Anrija Miškas kontā. Ar diviem punktiem atzīmējās arī Artis Arnītis, bet nedaudz vēlāk trīs punktus iemeta Anrijs Miška. Komandas kapteinim Kārlim Žundam izdevās panākt pārsvaru, iemetot 2 soda metienus. Eduards Avotiņš, stājoties uz soda metiena līnijas, iemeta vienu soda metienu. Reinis Jānis Avotiņš atkal bija precīzs zem groza un guva divus punktus. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 56:62.

Pēdejo ceturtdaļu iesāka Artis Arnītis ar precīzu soda metienu. Divus punktus guva Kārlis Žunda, taču spēles turpinājumā vēl divus punktus pievienoja arī Artis Arnītis. Arī turpmāk precīzs turpināja būt Arnītis un atkal guva 2 punktus. Pēdējos punktus LU labā guva Reinis Jānis Avotiņš un Alberts Putāns – katram pa diviem punktiem. Spēle noslēdzās ar rezultātu 69:78

BK “Latvijas Universitāte”: R.J. Avotiņš 15 (5 ab), A. Miška 13, A. Putāns 11, K. Žunda 10 (9 ab, 6 rp), A. Arnītis 9 (8 ab), N. Strautiņš 5, E. Avotiņš 4, G.K. Kampuss 2, E. Ramza, P.G. Miglinieks, E. Lucis, A. Dambenieks

Nākamo spēli komanda aizvadīs izbraukumā, 14. novembrī, plkst.14.00, Liepājas OC, tiekoties ar BK “Liepāja’’.