Svētdien, 8. martā, Ramirent LBL 2. divīzijā spēli aizvadīja LU/BS Rīga, kas mājās Elektrum Olimpiskajā centrā uzņēma BA Turība. Komandai izdevās izcīnīt uzvaru ar rezultātu 90:80, kas kopvērtējumā ļāva jau priekšlaicīgi nodrošināt otro vietu.

Spēli ar 6:0 iesāka pretinieku komanda, bet LU/BS Rīga pirmos punktus guva Pauls Miglinieks – 2:6, kamēr pretinieki jau panāca 2:11. Ar diviem punktiem izcēlās Roberts Kāpostiņš un Aivis Lēmanis, nedaudz sadeldējot rezultātu – 6:11. Valters Briedis pievienoja vēl 2 punktus (8:15), bet pretinieki turpināja savu izrāvienu (8:17). Turpinājumā veiksmīgi nospēlēja mūsējie, vispirms 2+1 caurgājienu realizējot Aivim Lēmanim (11:17), bet pēc tam 2 punkti Edvardam Lucim (13:17). Edvards Lucis grozā raidīja vēl 2 punktus, bet Aivis Lēmanis precīzs no soda metienu līnijas (17:21), kamēr Norberts Strautiņš iemeta pirmo tālmetienu (20:21). Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu – 22:22.

Otrās ceturtdaļas rezultātu ar 3 punktiem atklāja Arvīds Dambenieks (25:22), bet Norberts Strautiņš guva 2 punktus (27:24). Mūsējiem esot iedzinējos ar -1, tika gūti 5 punkti pēc kārtas – vispirms 2 guva Roberts Kāpostiņš, bet otrā uzbrukumā izcēlās Edvards Lucis (32:28). Komanda turpināja spēlēt rezultatīvi, divus soda metienus iemetot Paulam Migliniekam (34:29). Norberts Strautiņš iemeta divus punktus, bet Pauls Miglinieks realizēja trejaci, kas ļāva panākt +10 (39:29), kas pretinieku komandai lika pieprasīt minūtes pārtraukumu. Roberts Kāpostiņš pievienoja 2 punktus, bet tad sekoja vairākas spēlētāju maiņas. Edvards Lucis iemeta 4 punktus pēc kārtas (45:33), bet Edvards Struža precīzs no tālmetiena līnijas (48:33). Norberts Strautiņš un Kārlis Kaugars atzīmējās ar 2 punktiem (50:33 un 52:35), ar šādu rezultātu arī komandām dodoties pārtraukumā.

Trešajā ceturtdaļā Norberts Strautiņš no Roberta Kāpostiņa piespēles guva 2 punktus, pēc tam esot arī precīzs uz soda metienu līnijas. Kārlis Kaugars raidīja precīzu tālmetienu. Roberts Kāpostiņš spēles rezultātam pievienoja 2 punktus (60:37). Edvards Lucis un Rihards Aleksandrovs katrs guva pa 2 punktiem. Valters Briedis spēles turpinājumā guva 7 punktus, iemetot precīzu tālmetienu un vēlāk pievienojot divus precīzus divpunktu metienus.  Aivis Lēmanis no Norberta Strautiņa piespēles guva 2 punktus. Arvīds Dambenieks un Pauls Miglinieks noslēdz trešo ceturtdaļu katrs pievienojot pa 2 punktiem (80:51).

Ceturtās ceturtdaļas rezultātu iesāk Roberts Kāpostiņš iemetot 1 no 2 soda metieniem. 2 punktus guva Norberts Strautiņš (85:67). Pēc Arvīda Dambenieka piespēles precīzs no soda metiena līnijas bija Roberts Kāpostiņš. Turpinājumā Roberts Kāpostiņš spēles rezultātam pievienoja 2 punktus. Aivis Lēmanis pievienoja pēdējo punktu spēles rezultātam mūsējo labā, iemetot 1 no 2 soda metieniem. Spēle noslēdzās ar rezultātu 90:80.

LU/BS Rīga: N. Strautiņš 16 (5ab.), E. Lucis 15 (5ab.), R. Kāpostiņš 13, A. Lēmanis 10 (5ab.) P. Miglinieks 10, V. Briedis 9, A. Dambenieks 5 (7rp.), K. Kaugars 5, E. Struža 3, R. Aleksandrovs 2, A. Bikovs 2, V. Seņkāns

Nākamā spēle ceturtdien, 12.martā, Hanzas vidusskolā, plkst.18.00, pret BK “Ķekava”.