Svētdien, 1. martā, mājas spēli aizvadīja LU/BS Rīga komanda, uzņemot BK Saldus/Sporta skola un izcīnot uzvaru ar rezultātu 95:76. Rezultatīvākais spēlētājs bija Roberts Kāpostiņš, kuram 17 punkti, bet 14 punktus pievienoja Arvīds Dambenieks.

Spēles rezultātu ar precīzu tālmetienu iesāka LU/BS Rīga, kad precīzs bija Pauls Miglinieks (3:0). Rihards Aleksandrovs atzīmējās ar 2 punktu metienu (5:2). Pēc viesu diviem punktiem precīzs bija Roberts Kāpostiņš (7:4), bet ar diviem precīziem trejačiem ātri pretinieki izvirzījās  vadībā (10:7). Arvīds Dambenieks arī bija precīzs no tālmetiena līnijas un vēlreiz neizšķirts rezultāts – 10:10. Turpinājumā komandas apmainījās ar soda metieniem, vispirms trīs realizējot Saldus komandai (10:13), bet tad divi precīzi metieni Valteram Briedim (12:13). Viesu komanda veica 7:0 izrāvienu, ceturtdaļai noslēdzoties ar rezultātu 12:20.

Ar 2 punktiem otro ceturtdaļu atklāja Saldus komanda, panākot sev +10 (22:12), taču Rihardam Aleksandrovam padevās uzreiz 3 punktus atgūt (15:22). Nākamajos uzbrukumos precīzs bija Edvards Struža – 3 punkti (18:24) un Edvards Lucis – 2 punkti (20:24). Norbertam Strautiņam gūti vēl trīs punkti komandas labā (23:26). Edvards Lucis iemeta 2 punktus, bet Kārlis Kaugars 3 punktus un rezultāts jau neizšķirts – 28:28. Pēc Andreja Bikova 2 punktiem, LU/BS Rīga komanda arī pēc ilgāka laika atradās vadībā (30:28). Pauls Miglinieks pievienoja 3 punktus, bet Arvīds Dambenieks 2 punktus (36:29). Otrajā ceturtdaļā spēles gaitu jau kontrolēja mūsu komanda, bet ceturtdaļas beigās vēl izcēlās Edvards Lucis (2 punkti), Roberts Kāpostiņš (2 punkti) un Rihards Aleksandrovs (2 punkti), ceturtdaļai noslēdzoties ar +8 (46:38).

Trešās ceturtdaļas sākumā Valters Briedis panāca +10 (48:38). Ar 2 punktiem atzīmējās Pauls Miglinieks un Edvards Lucis (52:40). Rezultāta starpība lēnām pieauga par labu LU/BS Rīga komandai, precīziem esot Edvardam Stružam un Robertam Kāpostiņam (56:44). Kārlis Kaugars iemeta tālmetienu un starpība jau +15 (59:44), kamēr mirkli vēlāk vēl 2 punkti Norbertam Strautiņam (61:44). Roberts Kāpostiņš rezultatīvs un viņam pievienoti 2 punkti, kas kopsummā jau dod +18 (63:45). Andrejs Bikovs kontā 2 punkti (65:47), kamēr Roberts Kāpostiņš realizēja soda metienus (67:47), panākot +20. Arvīds Dambenieks vēlreiz rezultatīvs ar 2+1 gājienu (70:47), bet ceturtdaļas beigas precīzākas padevās Saldus komandai, rezultātam uz tablo pēc spēlētām 30 minūtēm esot 71:56.

Pēdējo ceturtdaļu ar danku iesāka pretinieku komanda (71:58), bet uzreiz ar 3 punktiem atbildēja Pauls Miglinieks (74:58). Arvīds Dambenieks un Norberts Strautiņš katrs guva pa 2 punktiem (78:60). Tad neliels izrāviens izdevās Saldus komandai, kas pietuvojās līdz -13, bet Pauls Miglinieks pievienoja komandai 2 punktus (80:65). Valter Briedis iemeta vienu soda metienu (81:67), bet Roberts Kāpostiņš bija precīzs abos raidījumos (83:67). Rihards Aleksandrovs izcēlās ar skaistu danku (85:67), bet Arvīds Dambenieks pievienoja 4 punktus divos uzbrukumos (87:69 un 89:72). Spēles pēdējās divās minūtēs ar 5 punktiem atzīmējās Roberts Kāpostiņš (94:74), komandai panākot +20. Spēle noslēdzās ar rezultātu 95:76, kad vēl vienu soda metienu grozā raidīja Edvards Lucis.

LU/BS Rīga: R. Kāpostiņš 17 (5ab., 4rp.), A. Dambenieks 14, R. Aleksandrovs 13, P. Miglinieks 13, E. Lucis 9 (6ab.), N. Strautiņš 7 (9rp., 5ab.), K. Kaugars 7 (6ab., 4rp.), V. Briedis 6 (4ab.), E. Struža 5, A. Bikovs 4

Nākamo spēli komanda aizvadīs svētdien, 8. martā, plkst. 14.00 uzņemot BA Turība komandu Elektrum Olimpiskajā centrā.