Piektdien, 21. februārī, LU/BS Rīga komanda tikās ar BK Jelgava/LLU komandu, kas šobrīd rietumos ieņem 1. vietu. Ļoti sīvā galotnē LU/BS Rīga komanda svinēja uzvaru ar rezultātu 104:102. Rezultatīvākais komandas spēlētājs bija Norberts Strautiņš, kurš guva 20 punktus. 18 punktus pievienoja Artis Arnītis.

Spēles rezultātu atklāja Arvīds Dambenieks, gūdams 2 punktus (2:0), bet tad 11:0 izrāvienu veica pretinieku komanda, panākot 11:2 savā labā. Sekmīgs caurgājiens ar 2+1 padevās Edvardam Lucim, kas ļāva sadeldēt pārsvaru (11:5). Atkal vairāki precīzi uzbrukumi pretinieku komandai (5:16), bet Norberts Strautiņš atzīmējās ar precīziem soda metieniem (7:16). Mājinieki jau panāca lielāko pārsvaru spēlē (23:7), bet LU/BS Rīga sastāvā 2 punktus guva Valdis Seņkāns (9:23). Norbertam Strautiņam precīzs trejacis un rezultāts nedaudz samazināts (12:25). Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 14:28, kad pēdējā uzbrukumā precīzs bija Edvards Lucis.

Otrās ceturtdaļas pirmos LU/BS Rīga punktus guva Norberts Strautiņš, panākot 16:30. Valdis Seņkāns realizēja vienu soda metienu, bet Arvīds Dambenieks precīzs 2 punktu metienā un vēl noteikumu pārkāpumā (20:35). Mirkli vēlāk Valdim Seņkānam 3 punktu metiens (23:35), bet tad atkal punktus gūt izdevās Jelgavas komandai (23:38). Arvīds Dambenieks atzīmējās ar vēl 2 punktiem (25:28), bet Valdis Seņkāns izcēlās no soda metienu līnijas (27:42). Edvards Lucis guva divus punktus, bet Pauls Miglinieks precīzs tālmetienā (32:45). Mirkli vēlāk arī Artis Arnītis iemeta 3 punktus, bet mājinieki īpaši tuvāk mūsējos nelaida (35:50). Valdis Seņkāns vēlreiz stājās uz soda metienu līnijas un mērķi sasniedza abi raidījumi (37:50). Ceturtdaļas beigās Artis Arnītis iemeta vienu soda metienu (38:50), bet pēc tam viņš izprovocēja pretiniekus uz noteikumu pārkāpumu un vēl uz tehnisko piezīmi, bet dodoties lielajā pārtraukumā rezultāts – 43:56.

Atgriežoties uz trešo ceturtdaļu, mūsu komandai padevās 8:0 izrāviens. Vispirms 3 punktu metienu realizēja Pauls Miglinieks (46:56), pēc tam divus punktus pievienoja Valdis Seņkāns (48:56), kā arī 2 +1 caurgājiens Aivim Lēmanim (51:56). Tad pretinieku komanda atkal veica izrāvienu (51:63), bet Arvīds Dambenieks precīzs 2 punktu metinā (53:63). 5 punktus pēc kārtas guva Edvards Lucis (56:67 un 58:67). Artis Arnītis izprovocēja pretinieku uz noteikumu pārkāpumu un pats bija precīzs vienā raidījumā (59:67). Norberts Strautiņš guva 2 punktus un Kārlis Kaugars pievienoja 3 punktus (64:71). Nākamajos uzbrukumos vispirms Norberts Strautiņš realizēja abus soda metienus, bet Pauls Miglinieks realizēja pustālo metienu (68:74), pretiniekiem liekot pieprasīt minūtes pārtraukumu. Valdis Seņkāns iemeta 2 punktus (70:74), bet Norberta Strautiņa un Paula Miglinieka precīzie trejači ļāva pietuvoties pavisam tuvu (76:78). Tāpat savus pirmos punktus spēlē guva Roberts Kāpostiņš (79:78). Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 79:81.

Pēdējo spēles ceturksni ar precīzu raidījumu iesāka pretinieku komanda, bet uz to atbildēja Norberts Strautiņš ar saviem 2 punktiem (81:83). Uzreiz precīzs no tālmetiena arī Pauls Miglinieks un mūsējie atkal vadībā (84:83). Turpinājumā 12 punktus pēc kārtas LU/BS Rīga sastāvā guva Artis Arnītis (86:85, 88:86, 90:89, 92:89, 94:89 un 96:93). Trīs minūtes līdz spēles beigām Arvīds Dambenieks guva vēl 2 punktus (98:95), bet Jelgavas komandai sekoja pārtraukums. Atgriežoties laukumā 2 punktus guva Roberts Kāpostiņš (100:95), bet pēc tam vēl 2 punkti Arvīdam Dambeniekam (102:95). Norberts Strautiņš realizēja soda metienus un spēle noslēdzās ar rezultātu 104:102.

LU/BS Rīga: N. Strautiņš 20 (5ab.), A. Arnītis 18, E. Lucis 14, V. Seņkāns 14, P. Miglinieks 14, A. Dambenieks 13, R. Kāspostiņš 5, A. Lēmanis 3, K. Kaugars 3.