Svētdien, 16. februārī, LU/BS Rīga komanda mājās Ramirent LBL 2. divīzijas spēlē pārspēja Kandava/Anzāģe komandu ar rezultātu 111:98. Rezultatīvākais spēlētājs bija Norberts Strautiņš ar 25 punktiem, bet pa 16 punktiem pievienoja Valdis Seņkāns un Edvards Lucis.

Spēles rezultātu ar 5:0 atklāja Kandava/Anzāģe komanda, bet mūsu komandai pirmos punktus guva Norberts Strautiņš (2:5). Turpinājumā viesiem vēl viens neliels izrāviens (10:2), kamēr Pauls Miglinieks atbildēja ar saviem trīs punktiem (5:10). Arvīds Dambenieks atzīmējās arī ar tālmetienu, sadeldējot starpību līdz 8:10. Edvards Lucis realizēja vienu no diviem soda metieniem (9:15), bet jau nākamajā uzbrukumā uz pārkāpumu izprovocēja Norberts Strautiņš, esot precīzam abos metienos (11:17). Ceturtdaļas beigas veiksmīgākas mūsējiem, kad Norberts Strautiņš vispirms iemeta 2 punktus (15:18), bet pēc tam Kārlis Kaugars pievienoja vēl 3 punktus (18:19). Ar šādu rezultātu arī noslēdzās pirmā ceturtdaļa.

Otro ceturksni ar diviem precīziem soda metieniem iesāka Roberts Kāpostiņš (20:19), bet pēc tam Norberts Strautiņš precīzs no pustālā metiena (22:19). Rezultāta starpību palielināja Artis Arnītis, kurš realizēja abus soda metienus (24:19). Mirkli vēlāk ar 2 punktiem atzīmējās arī Arvīds Dambenieks (26:19), kas ļāva veikt 8:0 izrāvienu. Valdis Seņkāns un Pauls Miglinieks guva pa 2 un 3 punkti (31:23), bet pretinieki sadeldēja pārsvaru līdz (31:27). Niks Salenieks atkal izprovocēja pretiniekus uz noteikumu pārkāpumu (33:27), kamēr Edvards Lucis pievienoja komandai 3 punktus divos LU/BS Rīga komandas uzbrukumos pēc kārtas (36:27 un 39:31). Artis Arnītis precīzs vienā sodiņā, bet Edvards Lucis iemeta jau savu trešo tālmetienu īsā laikā (43:34). Niks Salenieks precīzs 2 punktu metienā (45:36), bet Valdis Seņkāns pirmo reizi komandai panāca divcipara skaitļa pārsvaru jeb +11 (47:36). Ceturtdaļas beigās precīzi vēl Valdis Seņkāns (51:40) un Norberts Strautiņš (53:40). Otrā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu – 53:47.

Trešās ceturtdaļas LU/BS Rīga komandas rezultātu atklāja Artis Arnītis, esot precīzam no soda metienu līnijas (55:49). Pēc tam izcēlās Arvīds Dambenieks (57:49), bet Artis Arnītis panāca +10 uz tablo (59:49). Vēl piecus punktus pievienoja mūsu komanda, pēc Arvīda Dambenieka 2 punktiem un Norberta Strautiņa tālmetiena (64:49), bet Arvīds Dambenieks bija neapturams un guva vēl 2 punktus (66:49). Mūsu komandas izrāviens pirmajās nepilnās 4 minūtēs bija 13:2. tad Kandava/Anzāģe komanda veica izrāvienu 11:0 un pietuvojās līdz 66:60. Izrāvienu apturēja Edvards Lucis, gūdams 2 punktus (68:60). Niks Salenieks 2 punkti, bet pēc tam noteikumu pārkāpums un vēl tehniskā piezīme pretiniekiem, kad trīs soda metienus realizēja mūsējie. Vispirms vienu soda metienu realizēja Edvards Lucis (71:62), bet uzreiz vēl divus iemeta Niks Salenieks (73:62). Pretinieki atkal veica izrāvienu, nonākot jau pavisam tuvu – 73:69, tomēr Norberts Strautiņš atbildēja ar 3 punktiem (76:69). Ceturtdaļas beigās 3 punktus guva Roberts Kāpostiņš (79:71), bet ceturtdaļu ar vienu precīzu soda metienu noslēdza Artis Arnītis (80:71).

Pēdējā ceturtdaļā Arvīds Dambeniks realizēja vienu soda metienu (81:73), bet Norberts Strautiņš guva  3 punktus (84:73). Turpinājumā ar precīzu trejaci atzīmējās arī Kārlis Kaugars (87:75). Valdis Seņkāns pievienoja vēl divus punktus (89:75), bet pretinieki pieprasīja minūtes pārtraukumu. Tas deva rezultātu, jo Kandavas komanda veica 5:0 izrāvienu (89:80). Tomēr Valdis Seņkāns nebija ar to mierā un atbildēja ar 2 punktiem (91:80). Niks Salenieks pievienoja 2 punktus, Edvards Lucis 4 punktus (96:82), bet Norberts Strautiņš ar saviem 4 punktiem pēc kārtas panāca 100:88, kamēr jāspēlē vēl gandrīz trīs minūtes. Pauls Miglinieks iemeta 3 punktus un panāca +15 (103:88). Norberts Strautiņš vēl precīzs no soda metieniem (105:88), bet spēle noslēdzās ar rezultātu 111:98.

LU/BS Rīga: N. Strautiņš 25 (4ab., 4rp), V. Seņkāns 16 (5ab., 5rp.), E. Lucis 16 (4ab.), N. Salenieks 13, A. Dambenieks 12, P. Miglinieks 9 (4ab.), A. Arnītis 8, K. Kaugars 6 (4ab.), R. Kāpostiņš 6.