Svētdien, 9. februārī, izbraukuma spēli aizvadīja LU/BS Rīga komanda, kas mēroja spēkus ar Rīga/A. Kraukļa VEF komandu, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 90:70. Rezultatīvākais spēlētājs bija Rihards Aleksandrovs, kuram 19 punkti un 7 atlēkušās bumbas.

Spēles rezultātu atklāja Niks Līnis (2:0), kamēr pretinieki uzreiz panāca izlīdzinājumu (2:2). Kārlis Daga – Krūmiņš trāpīja 3 punktu metienu (5:2), bet atkal mājinieki izlīdzināja rezultātu (5:5). Pēc Valtera Brieža rezultatīvas piespēles trīs punktus guva Niks Līnis (8:5). Kārlis Daga – Krūmiņš iemeta 2 punktus, bet Edvards Struža pievienoja vēl trīs (13:7). Kad ar 2 un 3 punktiem atzīmējās Valters Briedis un Kārlis Daga – Krūmiņš (18:9), tad minūtes pārtraukumu spiesta bija pieprasīt pretinieku komanda. Pauls Miglinieks iemeta divus punktus (20:11), kamēr Norberts Strautiņš realizēja soda metienus (22:12). Valdis Seņkāns turpināja rezultatīvo ceturtdaļu, iemetot vēl 2 punktus (24:12), bet Rihards Aleksandrovs vispirms iemeta vienu soda metienu (25:12) un mirkli vēlāk pustālo metienu (27:12). Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 29:15.

Otro ceturtdaļu ar 3 punktiem atklāja Pauls Miglinieks (32:15), bet pēc tam Kārlis Daga – Krūmiņš realizēja 2 soda metienus (34:15). Rīga/A. Kraukļa VEF komanda veica 8:0 izrāvienu (34:23), kas lika pieprasīt minūtes pārtraukumu mūsu treneru korpusam. Atgriežoties no pārtraukuma veiksmīgi turpināja pretinieku komanda, kas pietuvojās līdz -5 (34:29). Rihards Aleksandrovs izcēlās ar danku (36:29), bet Edvards Struža pievienoja 2 punktus (38:31). Pie rezultāta 38:37 komanda atkal pieprasīja pārtraukumu, pēc kura Norberts Strautiņš realizēja 2 punktus (40:37). Pēc otrās ceturtdaļas rezultāts uz tablo – 44:41.

Trešās ceturtdaļas rezultātu izmainīja mājinieki (44:43), bet Valters Briedis uzreiz reabilitējās ar 3 punktiem (47:43). Nākamajā uzbrukumā vēl Norberts Strautiņš 2 punkti un komanda varēja justies jau nedaudz drošāk (49:43). Rihards Aleksandrovs iemeta 2 punktus, Pauls Miglinieks izcēlās ar 4 punktiem pēc kārtas (55:48). Rihards Aleksandrovs precīzs no tālmetiena līnijas (60:53), kamēr nākamajā uzbrukumā pašam realizēti divi soda metieni, ceturtdaļai noslēdzoties – 62:55.

Pēdējo spēles nogriezni apņēmīgi iesāka mūsējie, kad uzreiz ar 3 punktiem atzīmējās Rihards Aleksandrovs un panāca +10 (65:55). Viņam vēl divi precīzi uzbrukumi, noformējot lielāku starpību (69:55). Norberts Strautiņš un Edvards Struža iemeta tālmetienus (75:57), bet Valters Briedis precīzs sodiņos, panākot +20 (77:57). Turpinājumā komandas apmainījās ar precīziem metieniem, mums 5 punktus pēc kārtas gūstot Valdim Seņkānam (87:63). Pēdējo grozu LU/BS Rīga labā guva Valters Briedis un spēle noslēdzās ar rezultātu 90:70.

LU/BS Rīga: R. Aleksandrovs 19 (7ab.), N. Strautiņš 16 (5ab.),V. Seņkāns 11, V. Briedis 10 (9rp., 5pb.), K. Daga – Krūmiņš 10, P. Miglinieks 9, E. Struža 8 (8ab.), N. Līnis 6 (8ab.), E. Lucis 1.

Nākamo spēli komanda aizvadīs svētdien, 16. februārī, plkst. 12.00, kad Hanzas vidusskolā uzņems Kandava/Anzāģe komandu.