Piektdien, 7. februārī, LU/BS Rīga aizvadīja izbraukuma spēli pret BK Ķekava komandu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 90:76. Rezultatīvākais spēlētājs ar 17 punktiem bija Valdis Seņkāns.

Spēles rezultātu ar 5:0 atklāja Rihards Aleksandrovs, panākot komandas vadību. Tomēr pretinieki uzreiz atbildēja ar savu precīzo raidījumu, sadeldējot starpību – 3:5. Rihards Aleksandrovs turpināja veiksmīgo spēles sākumu un iemeta vēl 2 punktus (7:3). Pretinieki pirmo reizi kopš spēles sākuma panāca izlīdzinājumu, bet Edvards Lucis ar precīzu tālmetienu izvirzīja vadībā LU/BS Rīga komandu – 10:7. Kārlis Daga – Krūmiņš iemeta vēl divus punktus (12:7), kamēr Rihards Aleksandrovs arī guva divus punktus (14:10). Tad vairāki precīzi metieni mājiniekiem, kas ļāva izvirzīties vadībā (14:15 un 14:21). Komandas treneris nekavējoties pieprasīja minūtes pārtraukumu, kas deva rezultātu, jo 2 punktus iemeta Niks Līnis, kā arī pēc tam Norberts Strautiņš precīzs no soda metienu līnijas (18:21). Pirmā ceturtdaļa noslēdzās LU/BS Rīga komandai atrodoties iedzinējos – 18:24.

Otrās ceturtdaļas rezultātu atklāja mājinieki, bet tad precīzs mūsējiem bija Kārlis Daga – Krūmiņš ar 2+1 caurgājienu (21:26). Niks Līnis iemeta 2 punktus (23:28), kamēr Ķekavas komanda panāca lielāko pārsvaru (33:23), pēc kā pieprasīts tika minūtes pārtraukums. Pauls Miglinieks realizēja trejaci, Norberts Strautiņš pievienoja divus punktus (28:35),  bet pēc tam vēlreiz ar 3 punktiem atzīmējās Pauls Miglinieks (31:35). Valdis Seņkāns realizēja 4 punktus pēc kārtas, kas ļāva pietuvoties līdz viena precīza metiena attālumam (35:37). Norberts Strautiņš realizēja soda metienus, panākot izlīdzinājumu (37:37), bet Pauls Miglinieks komandu jau izvirzīja vadībā (40:37). Turpinājumā abas komandas apmainījās ar precīziem metieniem, taču ceturtdaļa noslēdzās ar Edvarda Stružas precīzu tālmetienu (55:49).

Arī trešo ceturtdaļu ar punktiem atklāja Edvards Struža, esot precīzs abos soda metienos (57:54). Pēc tam Ķekavas komanda panāca izlīdzinājumu (59:59), bet Valdis Seņkāns iemeta tālmetienu (63:59). Niks Līnis atzīmējās ar 2+1 caurgājienu (66:59), vēlāk Valdim Seņkānam precīzi soda metieni (68:59), bet Kārlis Daga – Krūmiņš realizēja 2 punktu metienu (70:59). Pēc spēlētām 30 minūtēm LU/BS Rīga komanda atradās vadībā ar +5 (70:65), kas nozīmēja interesantu pēdējo ceturtdaļu.

Pēdējo ceturtdaļu ar 4 punktiem atklāja LU/BS Rīga komanda, kad precīzi bija Niks Līnis un Pauls Miglinieks (74:65), sekoja minūtes pārtraukums pretiniekiem. Kārlis Daga – Krūmiņš un Niks Līnis vēlreiz katram pa 2 punktiem (79:69). Pretinieki vēl centās sadeldēt starpību, bet tad 5 punktus guva Valdis Seņkāns (88:72), kad vēl bija atlicis spēlēt mazāk kā 4 minūtes. Edvards Lucis realizēja pustālo metienu un spēles noslēdzās ar rezultātu 90:76.

LU/BS Rīga: V. Seņkāns 17 (6ab., 4rp.), K. Daga – Krūmiņš 14 (5ab.), R. Aleksandrovs 12 (7ab.), N. Līnis 12 (8ab.), P. Miglinieks 11, E. Struža 9, N. Srautiņš 9 (7ab., 5rp.), E. Lucis 5 (5ab.), V. Briedis 2.