Basketbola komanda “Latvijas Universitāte” trešdien, 5. februārī, aizvadīja izbraukuma spēli pret Rakveres Tarvas komandu, spēles beigās piekāpjoties pretiniekiem ar rezultātu 67:76. Komandas rezultatīvākais spēlētājs bija Renārs Birkāns, kuram 15 punkti, 6 atlēkušās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles.

Spēles rezultātu Latvijas Universitātei atklāja Renārs Birkāns ar precīzu pustālo metienu, bet pēc tam Artis Arnītis pievienoja vēl divus punktus – 4:2. Edvards Mežulis guva savus pirmos punktus (6:2), bet pretinieki iemeta tālmetienu (6:5). Kā arī Rakveres spēlētājs jau izvirzīja vadībā savējos (7:6), bet tas bija uz īsu brīdi, jo precīzs mūsējiem bija Artis Arnītis (8:7). Neliels izrāviens pretiniekiem (11:8), bet pēc tam studentiem precīzs Anrijs Miška (10:11). Komandas turpināja apmainīties ar precīziem metieniem, taču Rakverei atkal izrāviens (10:16). Renāram Birkānam precīzi soda metieni (12:16). Pēc tam izcēlās Anrijs Miška un Adrians Šnipke, izlīdzinot rezultātu 16:16. Artis Arnītis iemetās 2 punktus, Edvards Mežulis arī 2 punkti, ceturtdaļai noslēdzoties ar rezultātu 20:18.

Otro ceturtdaļu ar 5:0 izrāvienu iesāka pretinieki (20:23), bet tad precīzs bija Renārs Birkāns (22:23). Alberts Putāns un Artis Arnītis guva katrs pa 2 punktiem (26:23). Vēl 3 punkti Alberta Putāna kontā un rezultāts jau 29:23, kas pretiniekiem lika pieprasīt minūtes pārtraukumu. Renāram Birkānam divi punkti (31:25), pēc Everta Ramzas piespēles, taču pretinieki pietuvojās līdz minimumam (31:30). Roberts Bērze iemeta divus punktus (33:30), kā arī pēc tam viņam precīzi trejači (36:32 un 39:32). Ar šādu rezultātu arī noslēdzās otrā ceturtdaļa.

Atgriežoties no pārtraukuma precīzs bija Gustavs Kārlis Kampuss (41:35), bet pēc tam atzīmējās Renārs Birkāns (43:38). Gustavam Kārlim Kampusam precīzs tālmetiens (46:38), kamēr otrā laukuma galā viņš pārkāpa noteikumus pret pretinieku uz 3 punktu līnijas. Visus trīs soda metienus iemeta pretinieki, pietuvojoties rezultātā (46:41). Gustavam Kārlim Kampusam vēl divi punkti, kā arī 2 punkti Artim Arnītim (50:41), kas lika pieprasīt sapulci uz soliņa atkal Rakveres komandai. Atgriežoties no minūtes pārtraukuma pretinieki iemeta 2 punktus (43:50), bet mūsējiem precīzi divi soda metieni (52:43). Pēdējās minūtēs rezultātu sadeldēja mājinieki, pēc 30 spēlētām minūtēm rezultāts uz tablo – 55:52.

Pēdējā ceturtdaļā rezultātu atklāja Gustavs Kārlis Kampuss, kurš guva 3 punktus (58:52). Edvards Mežulis panāca jau 60:52, bet tad 9 punktus pēc kārtas realizēja Rakveres komanda, izvirzoties vadībā kopš spēles sākuma – 60:61. Guntis Endzels pieprasīja minūtes pārtraukumu, pēc kā rezultātu mūsējiem izmainīja Gustavs Kārlis Kampuss (62:61). Komandas uzbrukums apstājās uz kādu brīdi un pretinieki savā labā panāca jau +5 (63:68). Renārs Birkāns iemeta 2 punktus (65:68), tomēr iniciatīvu jau bija pārņēmuši pretinieki un spēle noslēdzās ar rezultātu 67:76.

BK “Latvijas Universitāte”: R. Birkāns 15 (6ab., 5rp.), G. K. Kampuss 13, A. Arnītis 11 (4ab.), R. Bērze 8 (4ab.), A. Putāns 6 (5ab.), E. Mežulis 6 (5ab.), A. Miška 4, R. Feikners 2, A. Šnipke 2, R. Avotiņš, A. Lēmanis, E. Ramza

Nākamo spēli komanda aizvadīs svētdien, 9. februārī, plkst. 16.00, kad izbraukumā Tallinā tiksies ar TalTech komandu.