Svētdien, 19. janvārī, savu pirmo mājas spēli 2020. gadā aizvadīja basketbola komanda “Latvijas Universitāte”, kas savā laukumā tikās ar turnīra pirmajā vietā esošo komandu BK “Ogre” un cīnoties atzīstami, piekāpās ar rezultātu 76:88. Komandas rezultatīvākais spēlētājs bija Kārlis Žunda, kuram gūti 15 punkti, bet ar 13 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām izcēlās Edvards Mežulis.

Spēles rezultātu ar diviem punktiem atklāja Artis Arnītis (2:0), tomēr viesi uzreiz panāca izlīdzinājumu. Nākamajā uzbrukumā ar precīzu raidījumu grozā atzīmējās Alberts Putāns (4:2), taču atkal precīzi ogrēnieši un rezultāts 4:4. Kārlis Žunda sākotnēji bija precīzs no soda metienu līnijas un pēc tam vēl guva divus punktus , dubultojot savas komandas gūtos punktus – 8:4. Ogres komanda ātri vien šo deficītu atspēlēja un pat izvirzījās vadībā – 10:8. Tomēr mūsu komandas labā trīs punktus guva Rendijs Feikners, bet pēc tam Arvīds Dambenieks bija precīzs vienā soda metienā (12:10). Divas minūtes līdz ceturtdaļas beigām uz tablo kaujiniecisks neizšķirts – 13:13. Beigās studentu labā divus punktus vēl guva Anrijs Miška, ceturtdaļai noslēdzoties ar rezultātu 15:18.

Otrās ceturtdaļas sākumā divus punktus ar soda metieniem guva Edvards Mežulis (17:20) un pēc tam vēl divi punkti viņam (19:23). Artim Arnītim un Anrijam Miškam katram pa 2 punktiem, neļaujot Ogres komandai tālu atrauties (23:26). Pretiniekiem precīzi raidījumi grozā un +8, kas mūsu komandas trenerim lika pieprasīt minūtes pārtraukumu. Atgriežoties laukumā uzreiz ar 2 punktiem atzīmējās Alberts Putāns (25:31). Pēdējās minūtes veiksmīgākas pretiniekiem, kas kopsummā jau deva +13 (25:38), bet vēl viens minūtes pārtraukums Latvijas Universitātei. Atgriežoties laukumā precīzs Renārs Birkāns no tālmetiena līnijas (28:38), tad viņš vēlreiz izcēlās ar 2 punktiem (30:38), un Adrians Šnipke iemeta trejaci (33:38), kas nu jau sapulci lika sasaukt pretiniekiem. Pēc spēlētām divdesmit minūtēm rezultāts uz tablo 35:43.

Edvards Mežulis guva vienu punktu, Kārlis Žunda pievienoja trīs, rezultātam kļūstot 39:45. Edvardam Mežulim vēl divi punkti, bet Ogre panāca +10 savā labā (51:41). Viesiem vēl 6:0 izrāviens un studentiem komandas sapulce, trenerim pieprasot pārtraukumu. Edvards Mežulis guva 5 punktus savas komandas labā pēc kārtas (46:59), bet 2 punkti Rendijam Feikneram (48:61). Trešās ceturtdaļas beigas tomēr veiksmīgākas pretiniekiem, tai noslēdzoties ar rezultātu 52:70.

Pēdējo ceturtdaļu uzsākot ar punktu atzīmējās Edvards Mežulis, pēc tam Kārlim Žundam divi punkti (55:75). Alberts Putāns komandas rēķinam pievienoja 2 punktus (57:78). Anrijs Miška atzīmējās ar četriem punktiem, vēlreiz precīzs bija Alberts Putāns – 64:80, pēc kā sekoja minūtes pārtraukums. Kārlis Žunda guva trīs punktus (67:82), tomēr pēc tam precīzi metieni pretiniekiem. Adrians Šnipke iemeta divus tālmetienus pēc kārtas, ļaujot komandai pietuvoties līdz 74:86. Spēle noslēdzās ar rezultātu 76:88, kad vēl pēdējos divus punktus Latvijas Universitātes labā guva Renārs Birkāns.

BK “Latvijas Universitāte”: K. Žunda 15 (6ab.), E. Mežulis 13 (10ab., 4bm.), A. Šnipke 9, A. Putāns 9, R. Feikners 8, A. Miška 8, R. Birkāns 7 (9rp.), A. Arnītis 4, G. Kampuss 2, A. Dambenieks 1, R. Bērze, A. Lēmanis

Nākamo spēli komanda aizvadīs sestdien, 25. janvārī, izbraukumā tiekoties ar BK “Ventspils” komandu.