Sestdien, 18. janvārī, mājas spēli Hanzas vidusskolā aizvadīja LU/BS Rīga komanda, kura ar ļoti pārliecinošu rezultātu (91:59) pārspēja BJBS Rīga/Sportapunkts.lv komandu. Rezultatīvākais spēlētājs bija Rihards Aleksandrovs, kurš izcēlās ar 21 punktu, bet 18 un 17 punktus pievienoja Kārlis Kaugars un Norberts Strautiņš.

Spēli ar gūtiem deviņiem punktiem pēc kārtas atklāja LU/BS Rīga komanda, kad pirmais trīs punktus iemeta Rihards Aleksandrovs (3:0), Kārlis Kaugars pievienoja 2 punktus (5:0). Pēc tam precīzs bija vēlreiz Rihards Aleksandrovs (7:0) un Norberts Strautiņš (9:0). Komanda turpināja spēlēt ļoti pārliecinoši un pēc ielaista viena punkta atkal guva divus grozus – Edvards Lucis iemeta 2 punktus (11:1), kā arī ar diviem punktiem atzīmējās Reinis Avotiņš (13:1). Kad bija nospēlētas četras minūtes vēl trīs punktus komandai pievienoja Rihards Aleksandrovs (16:1). Kopumā visu pirmo ceturtdaļu dominēja LU/BS Rīga komanda, ceturtdaļai noslēdzoties ar rezultātu 32:11 jeb +21 savā labā.

Otrās ceturtdaļas rezultātu atklāja pretinieki, taču mūsējie uzreiz guva piecus punktus – precīziem esot Norbertam Strautiņam (2 punkti) un Kārlim Kaugaram (3 punkti). Šajā ceturtdaļā rezultāts auga salīdzinoši lēnāk, taču LU/BS Rīga spēja noturēt +20 (40:20). Reinis Avotiņš iemeta divus soda metienus, kā arī Rihards Aleksandrovs iemeta divus punktus (45:26). Pēc spēlētām divdesmit minūtēm rezultāts uz tablo – 50:29, kas ļāva LU/BS Rīga justies ļoti komfortabli.

Atgriežoties no lielā pārtraukuma, pirmie punktus guva mūsējie, kad precīzs no tālmetiena līnijas bija Kārlis Kaugars (53:29). Edvards Lucis realizēja pustālo metienu, panākdams 55:31, pēc tam Norberts Strautiņš precīzs divu punktu raidījumā (57:31). Kārlis Kaugars iemeta 3 punktus un panāca jau graujošu rezultātu – 60:31. Dāvis Skreivers iemeta divus punktus (62:34), mirkli vēlāk viņam vēl divi punkti (64:35). Pauls Miglinieks precīzs no soda līnijas, panākot 66:38. Pēc trešās ceturtdaļas LU/BS Rīga komandai +20, kas nozīmēja, ka pēdējā ceturtdaļā komandai jānotur pārsvars (66:46).

Pēdējās desmit minūtēs pirmos punktus mūsu komandas labā ar soda metieniem guva Norberts Strautiņš (68:50). Kārlis Kaugars iemeta trīs punktus, Norberts Strautiņš realizēja divus punktus, kas lika pretiniekiem pieprasīt minūtes pārtraukumu, lai mēģinātu lauzt spēli vēl savā labā. Tomēr pēc minūtes pārtraukuma punktus guva mūsējie – Rihards Aleksandrovs (2 punkti) un Kārlis Kaugars (3 punkti) – 78:50. Rihards Aleksandrovs atzīmējās ar precīzu metienu lēcienā, kas ļāva noapaļot rezultātu līdz +30 (80:50), kas noņēma jautājumus par spēles uzvarētāju. Norberts Strautiņš guva četrus punktus pēc kārtas, rezultātam kļūstot vēl graujošākam – 84:50. Spēles pēdējos uzbrukumos komandas apmainījās ar precīziem metieniem, bet beigu rezultāts uz tablo bija 91:59 LU/BS Rīga komandas labā.

LU/BS Rīga: R. Aleksandrovs 21 (5ab.), K. Kaugars 18, N. Strautiņš 17 (7rp., 5ab.), D. Skreivers 9 (10ab.), E. Lucis 7, E. Struža 5 (6ab.), V. Briedis 4, R. Avotiņš 4, R. Kāpostiņš 3, P. Miglinieks 3, A. Bikovs