LU/BS Rīga komanda šodien, 8. janvārī, aizvadīja izbraukuma spēli pret BK Liepāja/LSSS komandu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 100:69. Komandas rezultatīvākais spēlētājs bija Niks Salenieks ar gūtiem 28 punktiem, kā arī 9 pārtvertām bumbām un 6 atlēkušajām bumbām. Vēl produktīvs sniegums Robertam Bērzem, kurš guva 16 punktus un izcīnīja 7 atlēkušās bumbas.

Pirmās ceturtdaļas rezultātu LU/BS Rīga sastāvā atklāja Roberts Bērze, kurš atzīmējās ar 2 punktiem (2:0). Mirkli vēlāk pretiniekus uz noteikumu pārkāpumu izprovocēja Edvards Lucis, kurš abus sodiņus arī realizēja. Pēc tam viņam pašam vēl 2 punkti (6:2). Roberts Kāpostiņš bija precīzs no pustālā metiena (8:2), kamēr Reinis Avotiņš precīzs no soda metienu atzīmes – 10:4. Turpinājumā komandas apmainījās ar precīziem raidījumiem, mūsējiem punktus gūstot Robertam Kāpostiņam (2 punkti), Norbertam Strautiņam (3 punkti) un Reinim Avotiņam (2 punkti), kas deva kopsummā jau +9 (17:8). Divas minūtes līdz ceturtdaļas beigām precīzs Niks Salenieks (19:10), bet ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu - 21:14.

Otro ceturtdaļu ar 7:0 izrāvienu iesāka LU/BS Rīga, precīziem esot ar 5 punktiem Nikam Saleniekam un 2 punktus pievienojot Norbertam Strautiņam (28:14). Turpinājumā mājinieki nedaudz sadeldēja rezultāta starpību (18:28), kā arī pietuvojās zem -10 (19:28). Roberts Bērze nevēlējās pielaist pretiniekus vēl tuvāk un guva 3 punktus (31:19). Nākamajā uzbrukumā ar vēl vienu precīzu metienu izcēlās Roberts Bērze un mirkli vēlāk precīzs Edvards Lucis (35:21), kā arī Reinis Avotiņš atzīmējās ar danku (37:21). Pēc spēlētām divdesmit minūtēm rezultāts uz tablo – 49:32, mūsējiem pārliecinoši atrodoties vadībā.

Pēc pārtraukuma LU/BS Rīga labā pirmos punktus guva Edvards Lucis, kurš bija precīzs no sodiņiem (51:34). Rihards Aleksandrovs atzīmējās ar 2 punktiem (53:36), vēlreiz izcēlās Niks Salenieks (55:37). Reinis Avotiņš guva divus punktus (57:39), bet pretinieki pietuvojās līdz -15 (42:57). Trīs minūtes līdz ceturtdaļas beigām trīs punktus rīdziniekiem guva Roberts Kāpostiņš (60:44), kā arī uz soda metienu līnijas stājās Norberts Strautiņš, esot precīzs abos raidījumos (62:42) un panākot komandai +20. Komanda turpināja spēlēt pārliecinoši un pirms pēdējās ceturtdaļas +17 punktu pārsvars (69:52).

Pēdējo ceturtdaļu ar 4 punktiem mūsu labā iesāka Niks Salenieks, panākot jau 73:54. Rihards Aleksandrovs un Roberts Bērze guva katrs pa 2 punktiem, neļaujot pretiniekim pietuvoties – 77:58. Pauls Miglinieks izpildīja soda metienus un bija precīzs abos (82:58). Piecas minūtes līdz spēles beigām Pauls Miglinieks vēlreiz precīzs, pievienojot komandai 3 punktus – 85:58, nodrošinot jau graujošu rezultātu. Nikam Saleniekam divi punkti no sodiņiem, pēc tam vēl skaists danks un rezultāts +30 (90:60). Komandas apmainījās vēl vairākiem groziem un LU/BS Rīga varēja svinēt ļoti pārliecinošu uzvaru – 100:69.

LU/BS Rīga: N. Salenieks 28 (9pb., 6ab., 4rp.), R. Bērze 16 (7ab.), N. Strautiņš 12 (9ab., 5rp.), R. Avotiņš 10 (7ab., 4pb., 3bm.), E. Lucis 10, R. Aleksandrovs 9, P. Miglinieks 8 (5ab.), R. Kāpostiņš 7 (5rp.), A. Bikovs

Nākamo spēli komanda aizvadīs mājās, Hanzas vidusskolā, sestdienā, 18. janvārī, plkst. 12.00, kad spēkus mēros ar BJBS Rīga/Sportapunkts.lv komandu.