Sestdien, 4. janvārī, LU/BS Rīga komanda aizvadīja mājas spēli pret Bauskas BJSS/SC Mēmele komandu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 88:74. Spēles rezultatīvākais spēlētājs bija Roberts Bērze, kuram 18 punkti, kā arī 6 atlēkušās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles.

Spēles rezultātu atklāja LU/BS Rīga spēlētājs Dāvis Skreivers, kurš panāca 3:0 savas komandas labā, taču ātri vien pretinieki panāca 6:3 jau savā labā. Turpinājumā Valters Briedis arī realizēja tālmetienu – 6:6. Norberts Strautiņš ar diviem precīziem uzbrukumiem izvirzīja vadībā mūsējos (10:7). Nākamajā uzbrukumā divus punktus pievienoja Adrians Šnipke (12:7), kas lika viesiem pieprasīt minūtes pārtraukumu. Komandas apmainījās precīziem raidījumiem, kad pēc spēlētām nedaudz vairāk kā 7 minūtēm uz tablo atkal neizšķirts – 15:15. Pēdējie uzbrukumi sekmīgāki rīdziniekiem un pēc pirmās ceturtdaļas minimāls pārsvars LU/BS Rīga komandai (24:22).

Otrās ceturtdaļas sākums veiksmīgāks padevās Bauskas komandai, kuri panāca jau 33:26 savā labā, kas nekavējoties komandas trenerim lika sasaukt sapulci. Pēc minūtes pārtraukuma vienu soda metienu iemeta Roberts Bērze, trīs punktus pievienoja Roberts Kāpostiņš (30:36). Sekmīgi uzbrukumi mūsējiem – vispirms Roberts Bērze iemeta 2 punktus, tad Pauls Miglinieks realizēja vienu sodiņu, pēc tam pats pārķēra bumbu un iemeta vēl divus punktus, kā arī noslēgumā Robertam Bērzem vēl 2 + 1 caurgājiens, kā rezultātā mūsējie jau vadībā – 38:36. Roberts Bērze turpināja uzņemties līdera lomu un guva vēl divus punktus, tāpat divus punktus pievienoja Dāvis Skreivers (42:36). Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 44:40.

Atgriežoties no lielā pārtraukuma rezultātu uzreiz izlīdzināja pretinieki (44:44), tomēr mums pirmos punktus guva Pauls Miglinieks (46:44). Pieci punkti mums pēc kārtas un vēl komfortablāks pārsvars – 51:44. Rezultāts auga līdzīgi, līdz vienā mirklī Bauskas komanda veica izrāvienu un atkal pārņēma vadību (57:56). LU/BS Rīga komanda spēja saņemties un ceturtdaļu noslēdza ar +10 (68:58).

Pēdējās ceturtdaļas rezultātu atklāja Adrians Šnipke, kurš guva 2 punktus (70:58). Pretinieki komanda centās ik pa laikam sadeldēt starpību, kas arī viņiem izdevās (69:73 un 71:75), tomēr mūsu spēlētāji bija gatavi cīnīties un uzvaru atdot vairs negrasījās. Sākotnēji Roberts Bērze guva divus punktus, tad pēc kārtas četrus punktus guva Adrians Šnipke (79:71). Kad vēlreiz izcēlās Roberts Bērze un rezultāts sasniedza +10 (81:71), tad sekoja pretinieku minūtes pārtraukums, lai vēl pēdējo reizi censtos ko labot. Pēdējos uzbrukumos gan veiksmīgāki bija LU/BS Rīga komanda spēlētāji, jo Roberts Kāpostiņš iemeta soda metienus un Valters Briedis pievienoja 3 punktus, spēlei noslēdzoties ar rezultātu – 88:74.

LU/BS Rīga: R. Bērze 18 (6ab., 5rp.), A. Šnipke 14 (7ab.), R. Kāpostiņš 12, D. Skreivers 10 (5ab.), V. Briedis 9, N. Strautiņš 9, P. Miglinieks 7, N. Salenieks 6 (4ab., 4pb.), A. Bikovs 3 (4ab.), E. Lucis (5rp.).

Nākamo spēli komanda aizvadīs trešdien, 8. janvārī, plkst. 17.00 tiekoties ar BK Liepāja/LSSS komandu.