Sestdien, 28. decembrī, pēdējo spēli šajā gadā aizvadīja LU/BS Rīga komanda, kas mājās Hanzas vidusskolā tikās ar Ventspils Augstskolas komandu un piedzīvoja ļoti minimālu zaudējumu ar rezultātu 67:70. Spēles rezultatīvākais spēlētājs bija Norberts Strautiņš, kurš guva 12 punktus un izcīnīja 9 atlēkušās bumbas.

Spēles rezultātu ar vienu precīzu soda metienu atklāja Adrians Šnipke – 1:0. Turpinājumā arī Norberts Strautiņš izprovocēja pretiniekus pārkāpt noteikumus un stājās izpildīt soda metienus. Viņš precīzs abos raidījumos (3:0). Reinis Avotiņš realizēja tālmetienu un panāca jau 6:0, pēc tam pirmos punktus guva arī viesi (3:6 un 5:6), kā arī spēja pat izvirzīties vadībā 7:6. Ventspilnieki turpināja savu izrāvienu un panāca 11:6 savā labā, tomēr Norberts Strautiņš apturēja LU/BS Rīga klusuma brīdi, gūdams 2 punktus (8:11). Komandas apmainījās ar precīziem raidījumiem grozā un ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 12:17.

Otrajā ceturtdaļā viesi pirmie guva punktus, bet mūsējiem precīzs bija Roberts Bērze (14:20). Mirkli vēlāk atzīmējās Roberts Kāpostiņš (16:22). Pēc diviem gūtiem Edvarda Luča punktiem (18:25) mūsējie centās tikt tuvāk, taču starpība jau ilgāku laiku turējās pie šīm -7 līdz -9. Pa diviem punktiem guva Pauls Miglinieks (20:27) un Dāvis Skreivers (22:31). Kad rezultāts sasniedza jau divciparu skaitli pārsvarā, LU/BS Rīga galvenais treneris Edijs Šlesers pieprasīja minūtes pārtraukumu. Pēc sapulces Pauls Miglinieks realizēja vienu soda metienu un Adrians Šnipke precīzs no pustālā metiena (25:33). Pēdējie uzbrukumi sekmīgāki Ventspils Augstkolai un dodoties atpūtā mūsu komandai 13 punktu deficīts – 27:40.

Trešo ceturtdaļu ar 5:0 izrāvienu iesāka Valters Briedis, kas mūsējiem deva jau pozitīvāku rezultātu 32:40, kas lika pretiniekiem sasaukt sapulci uz rezervistu soliņa. Norberts Strautiņš realizēja 3 punktus, Adrians Šnipke pievienoja 2 punktus, kas kopsummā deva 37:42. Adrians Šnipke iemeta vēl trīs punktus un pietuvoja komandu vēl tuvāk – 40:45. Norbertam Strautiņam arī precīzs trejacis (43:47), kā arī Dāvis Skreivers iemeta divus punktus (45:47), sadeldējot rezultātu līdz minimumam. Pauls Miglinieks pievienoja 3 punktus (48:49), bet ceturtdaļas beigās rezultāts uz tablo – 50:56.

Pēdējā ceturtdaļā LU/BS Rīga labā pirmos punktus guva Roberts Bērze (52:58), pēc tam izcēlās Roberts Kāpostiņš (54:59). Pie -8 komanda pieprasīja minūtes pārtraukumu, lai lauztu spēli sev labvēlīgā gaitā. Edvards Lucis iemeta tālmetienu, Roberts Kāpostiņš atzīmējās no soda līnijas, Niks Salenieks guva divus punktus un rezultāts 64:69. Pēdējo grozu guva Edvards Lucis un spēle noslēdzās ar rezultātu 67:70.

LU/BS Rīga: N. Strautiņš 12 (9ab.), E. Lucis 11, A. Šnipke 8, R. Kāpostiņš 7, P. Miglinieks 6, V. Briedis 5 (6rp.), R. Avotiņš 5, N. Salenieks 5, R. Bērze 4, D. Skreivers 4, E. Struža

Nākamo spēli komanda aizvadīs sestdienā, 4. janvāri, Hanzas vidusskolā tiekoties ar Bauskas komandu.