Svētdien, 22. decembrī, Latvijas Universitātes basketbola komanda aizvadīja mājas spēli, kurā tikās ar VEF Rīga komandu Elektrum Olimpiskajā centrā. Spēle bija līdzvērtīga un tikai pašās beigās pretiniekiem neliels izrāviens, kas mums lika piedzīvot zaudējumu ar rezultātu 64:70. Komandas rezultatīvākais spēlētājs bija Edvards Mežulis, kuram 14 punkti un 8 atlēkušās bumbas. Vēl 14 punktus pievienoja Rendijs Feikners.

Spēles rezultātu ar izrāvienu 5:0 atklāja vefieši, bet mums pirmos četrus punktus spēlē guva Edvards Mežulis – 4:7. Gustavs Kārlis Kampuss realizēja savu pustālo metienu un sadeldēja starpību līdz minimumam (6:7). Kārlis Žunda iemeta pirmo trejaci spēlē un pirmo reizi vadībā izvirzīja Latvijas Universitāti (9:7). Mirkli vēlāk precīzs Renārs Birkāns, kurš dubultoja komandas pārsvaru (11:7). Turpinājumā pāris punktus iemeta VEF komanda, bet Renārs Birkāns guva vēl divus punktus (13:10). Alberts Putāns iemeta trīs punktus, panākdams jau +6 (16:10). Pusotru minūti līdz ceturtdaļas beigām atzīmējās arī Artis Arnītis (18:12), pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 20:16, kad divos soda metienos precīzs bija Gustavs Kārlis Kampuss.

Otrajā ceturtdaļā Latvijas Universitātei divus punktus guva Rendijs Feikners (22:16), pēc tam pretinieki pietuvojās līdz vienam precīzam metienam (20:22). Tomēr Gustavs Kārlis Kampuss uzreiz iemeta tālmetienu, panākot atkal +5 (25:20). Precīziem esot Renāram Birkānam (27:20) un Edvardam Mežulim (29:23), VEF komandas treneru korpuss pieprasīja minūtes pārtraukumu. Tas deva rezultātu, jo pretinieki atkal pietuvojās līdz minimumam. Alberts Putāns realizēja soda metienus (31:27). Ceturtdaļas otrajā pusē tika izlīdzināts rezultāts (33:33) un dodoties lielajā pārtraukumā tablo vēstīja rezultātu – 35:38.

Trešajā spēles ceturksnī spēle turpinājās mazrezultatīvi, studentiem pirmos sešus punktus gūstot Rendijam Feikneram (37:41 un 39:41), kā arī vēlreiz izlīdzinot rezultātu uz tablo (41:41). Rendijs Feikners turpināja savu veiksmīgo spēles nogriezni vairākas reizes izprovocējot pretiniekus un gūstot vienu punktu pirmo reizi (42:42), pēc tam pats stājās uz soda metiena līnijas pēc pretinieku tehniskās piezīmes, kur arī bija precīzs (43:42). Pēc tam viņš realizēja vēl divus soda metienus (45:42). Viņa sniegumam pievienojās arī Edvards Mežulis, kurš guva divus punktus (47:42), kas lika sasaukt sapulci pretiniekiem. Ceturtdaļas beigas veiksmīgākas pretiniekiem, kas pēc spēlētām trīsdesmit minūtēm deva rezultātu 47:51.

Pēdējā ceturtdaļā spēles virziens nemainījās, rezultāts auga ļoti līdzvērtīgi. Edvards Mežulis no sākuma realizēja divus soda metienus (49:53), bet pēc tam izcēlās ar vēl diviem punktiem (51:56). Kārlis Žunda precīzs no 3 punktu atzīmes, kā arī Rendijs Feikners iemeta divus punktus un atkal neizšķirts rezultāts – 56:56. Gustavs Kārlis Kampuss precīzs no perimetra un izvirzīja vadībā Latvijas Universitāti (59:58). Kārlis Žunda komandas punktiem pievienoja vēl 3 punktus (62:60), kam sekoja minūtes pārtraukums. Pretinieki panāca izlīdzinājumu (62:62) un pēc tam izvirzījās vadībā (64:62). Trīs ar pusi minūtes līdz spēles beigām uz tablo līdzsvars – 64:64. Diemžēl beigās vairs punktus neguvām un VEF izcīnīja uzvaru ar rezultātu 70:64. Jāatzīst, ka komanda cīnījās ļoti labi, gandrīz sagādājot VEF pirmo zaudējumu sezonā.

BK “Latvijas Universitāte”: E. Mežulis 14 (8ab.), R. Feikners 14, G. K. Kampuss 10, K. Žunda 9, R. Birkāns 8 (6rp.), A. Putāns 5, A. Arnītis 2, R. Bērze 2, A. Lēmanis, A. Miška, K. Daga – Krūmiņš, A. Dambenieks