Ceturtdien, 19. decembrī, izbraukuma spēli aizvadīja LU/BS Rīga komanda, tiekoties ar Bauskas BJSS/SC Mēmele komandu un izcīnot skaistu uzvaru ar rezultātu 85:78. Komandas rezultatīvākais spēlētājs Rihards Aleksandrovs guva 16 punktus un izcīnīja 9 atlēkušās bumbas. Pa 10 punktiem pievienoja Valdis Seņkāns, Niks Salenieks un Roberts Kāpostiņš.

Spēles rezultātu ar 5:0 izrāvienu iesāka mājinieki, tomēr mūsējiem punktu rēķinu atklāja Rihards Aleksandrovs (3:5). Mirkli vēlāk viņam pašam vēl četri punkti pēc kārtas (5:7 un 9:11). Pie rezultāta 9:16 treneris pieprasīja minūtes pārtraukumu, lai noskaņotu puišus cīņai, kas pēc tam vainagojās ar Adriana Šnipkes 3 punktiem (12:19). Pēdējā minūtē Niks Salenieks iemeta vēl vienu trejaci un ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 15:19.

Otrajā ceturtdaļā 2+1 gājiens padevās Valdim Seņkānam (18:21), pietuvojot komandu līdz vienam precīzam metienam. Edvards Lucis iemeta vienu soda metienu, Kārlis Kaugars bija precīzs no pustālā metiena, kā arī Rihards Aleksandrovs pievienoja divus punktus un rezultāts jau neizšķirts – 23:23. Pēc pieprasītā minūtes pārtraukuma mūsējie turpināja izrāvienu un rezultāts jau 26:23, precīzam no tālmetiena līnijas esot Valdim Seņkānam. Kārlis Kaugars arī izcēlās no trīs punktu atzīmes, dubultojot pārsvaru (29:23). Roberts Kāpostiņš bija precīzs vienā no diviem soda metieniem un pēc tam pats izcēlās ar trīs punktiem, panākot komandai jau +10 (33:23). Divus punktus guva Reinis Avotiņš ar danku un rezultāts atkal divciparu skaitli (35:25). Abas komandas apmainījās ar precīziem metieniem, ceturtdaļai noslēdzoties ar rezultātu 39:29.

Atgriežoties no puslaika pārtraukuma, pretinieki samazināja deficītu (32:39 un 33:39), bet pēc tam Niks Salenieks iemeta divus soda metienus, panākot 41:33. Edvards Struža iemeta tālmetienu, panākot 44:37. LU/BS Rīga visu laiku turējās vadībā (47:42 un 49:43). Dāvis Skreivers realizēja soda metienu un nākamajā uzbrukumā no tālmetiena līnijas precīzs Niks Salenieks (53:43), panākot drošāku pārsvaru. Komandai izdevās labi nospēlēt ceturtdaļas otro pusi, turoties vadībā visu laiku ar divciparu skaitli. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 68:55.

Pēdējās ceturtdaļas rezultātu atklāja LU/BS Rīga spēlētājs Dāvis Skreivers ar tālmetienu, panākot lielāko pārsvaru spēlē – 71:55. Mājinieki centās samazināt rezultāta starpību, kas ik pa laikam arī viņiem izdevās (64:73), bet tad mūsējie realizēja 2 punktus (75:64), precīzam esot Dāvim Skreiveram. Sešas minūtes līdz spēles beigām rīdziniekiem +8, ko izdevās arī veiksmīgi turpinājumā saglabāt. Septiņi punkti pēc kārtas Rihardam Aleksandrovam (78:69, 80:69 un 82:73). Pusotru minūti līdz beigām pie +5 tika pieprasīts minūtes pārtraukums, lai droši nospēlētu atlikušo laiku. Valdis Seņkāns iemeta divus punktus, panākot 84:77. Adrians Šnipke bija precīzs vienā soda metienā un spēle noslēdzās ar rezultātu 85:78.

LU/BS Rīga: R. Aleksandrovs 16 (9ab.), V. Seņkāns 10 (8ab.), N. Salenieks 10 (7ab.), R. Kāpostiņš 10, R. Avotiņš 8 (7ab.), D. Skreivers 8 (6ab.), E. Struža 6, K. Kaugars 5, E. Lucis 4, A. Šnipke 4, P. Miglinieks 4.

Nākamo spēli komanda aizvadīs sestdien, 28. decembrī, plkst. 12.00 tiekoties ar Ventspils Augstskolu Hanzas vidusskolā.