Latvijas Universitātes basketbola komanda sestdien aizvadīja spēli izbraukumā, tiekoties ar AVIS UTILITAS Rapla komandu un piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 54:80. Komandas rezultatīvākais spēlētājs bija Artis Arnītis, kurš guva 17 punktus.

Latvijas Universitātei pirmos punktus guva Edvards Mežulis (2:3), pēc tam pretiniekiem izrāviens un rezultāts jau 2:9. Kārlis Žunda iemeta divus punktus un nedaudz sadeldēja starpību (4:9). Pie rezultāta 4:11 tika pieprasīts minūtes pārtraukums. Atgriežoties laukumā Edvards Mežulis izprovocēja pretinieku pārkāpt noteikumus un bija precīzs abos raidījumos (6:11). Turpinājumā Kārlis Žunda guva vēl divus punktus (8:11), kamēr pretinieki atbildēja ar sešiem punktiem pēc kārtas (8:17), ar šādu rezultātu arī beidzoties pirmajai ceturtdaļai.

Otro ceturtdaļu ar izrāvienu iesāka mājinieki, panākot jau 21:8 savā labā, tomēr ar to mierā nebija Latvijas Universitāte un divus soda metienus realizēja Kārlis Daga – Krūmiņš (10:21). Rezultātam esot 10:24 atkal komanda bija spiesta pieprasīt minūtes pārtraukumu, pēc kā atgriežoties laukumā vēlreiz precīzs bija Kārlis Daga – Krūmiņš (12:24). Arnis Arnītis iemeta savus pirmos punktus spēlē (14:27), pēc tam pievienoja 2+1 gājienu (17:29). Renārs Birkāns bija precīzs no soda atzīmes (19:33) un Artis Arnītis iemeta trejaci (22:35), kā arī pats realizēja divus punktus (24:35). Pēc spēlētām divdesmit minūtēm rezultāts uz tablo – 24:41.

Trešās ceturtdaļas rezultātu atklāja Raplas komanda, kas arī pirmo reizi viņiem ļāva sasniegt +20 (44:24). Gustavs Kārlis Kampuss iemeta divus punktus (27:47), pēc tam vēlreiz veiksmīgs 2+1 gājiens Artim Arnītim (30:47). Aivis Lēmanis komandas rēķinam pievienoja divus punktus (32:47). Mūsu komanda nerealizēja savus metienus, pēc ilgāka klusuma brīža ar soda metieniem precīziem atzīmējās Rendijs Feikners (34:58). Edvards Mežulis iemeta 1 no 2 sodiņiem, Kārlis Žunda realizēja divus punktus (37:58). Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 39:61.

Pēdējo ceturtdaļu ar diviem punktiem un sodu iesāka Edvards Mežulis (42:61). Reinis Avotiņš iemeta savus pirmos punktus (44:65). Artis Arnītis precīzs no pustālā metiena (46:68). Renārs Birkāns Latvijas Universitātes sastāvā guva četrus punktus pēc kārtas (48:70 un 50:73). Pēc tam precīzs arī Artis Arnītis (52:73). Pēdējās divās minūtēs komandas apmainījās ar precīziem metieniem ( 2 punktus guva Rendijs Feikners) un spēle noslēdzās ar rezultātu 54:80.

BK “Latvijas Universitāte”: A. Arnītis 17, E. Mežulis 9 (10ab.), R. Birkāns 6 (8ab., 6rp.), R. Feikners 6, K. Žunda 6 (5ab.), K. Daga – Krūmiņš 4, A. Lēmanis 2, G. K. Kampuss 2, R. Avotiņš 2, R. Bērze, A. Putāns, A. Dambenieks.

Nākamo spēli komanda aizvadīs svētdien, 15. decembrī, plkst. 17.30 uzņemot Tallina Kalev/TLU vienību Elektrum Olimpiskajā centrā.