LU/BS Rīga komanda piektdien, 6. decembrī, aizvadīja izbraukuma spēli, kur tikās ar BK Saldus/Sporta skola un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 72:91. Komandas rezultatīvākais spēlētājs bija Norberts Strautiņš, kuram 20 punkti un 8 atlēkušās bumbas.

Spēles rezultātu LU/BS Rīga labā atklāja Norberts Strautiņš, kurš bija precīzs no tālmetiena līnijas (3:0). Pēc pretinieku punktiem (2:3) viņš vēlreiz precīzs, bet šoreiz no pustālā metiena un papildus tam izprovocējot pretinieku uz noteikumu pārkāpumu – 2+1 gājienā  (6:2). Turpinājumā pa diviem punktiem iemeta Kārlis Kaugars un Adrians Šnipke (10:6). Valdis Seņkāns pievienoja savus divus punktus (12:8), bet pretinieki savu deficītu sadeldēja līdz minimumam (10:12). Niks Salenieks izpelnījās pret sevi piezīmi un iemeta abus soda metienus (14:10). Niks Līnis un Valdis Seņkāns guva attiecīgi 2 un 3 punktus, kas ļāva komandai izvirzīties vadībā ar +6 (19:13). Saldus komanda tā arī pirmajā ceturtdaļā nespēja atgūt minimālo deficītu un mūsējiem pēc spēlētām desmit minūtēm +2 (24:22).

Otrās ceturtdaļas sākumā rezultāts tika izlīdzināts (24:24), taču pēc tam četrus punktus guva Niks Salenieks (28:26). Valdis Seņkāns iemeta divus sodiņus (30:26), tomēr pretinieki panāca izlīdzinājumu (30:30) un jau izvirzījās vadībā (34:30). Adrians Šnipke precīzs soda metienos, Norberts Strautiņš pievienoja divus punktus un rezultāts jau atkal neizšķirts (34:34). Mūsējiem klusuma brīdis un mājinieki izvirzās jau pārliecinošākā vadībā (45:34), kas liek LU/BS Rīga pieprasīt minūtes pārtraukumu. Saldus komanda guva vēl četrus punktus un mums vēl viens minūtes pārtraukums. Atgriežoties atpakaļ Adrians Šnipke guva divus punktus no soda metieniem (36:49), pārtraucot komandas negūto punktu sprīdi. Otrā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 38:52.

Trešās ceturtdaļas sākumā precīzs Kārlis Kaugars no trīs punktu atzīmes (41:52). Pēc tam precīzs arī Niks Līnis (44:54). Tomēr atkal četri punkti (44:58) Saldus komandai un pieprasīts minūtes pārtraukums. Pretinieki turpināja izmantot LU/BS Rīga neveiksmju brīdi un sasniedza jau +19 savā labā (65:46). Norberts Strautiņš guva piecus punktus pēc kārtas un nedaudz pietuvoja komandu (51:67). Valdis Seņkāns precīzs no tālmetiena līnijas un Edvards Lucis iemeta pustālo metienu (56:69). Ar šādu rezultātu arī noslēdzās trešā ceturtdaļa.

Pēdējās ceturtdaļas pirmos punktus LU/BS Rīga labā guva Kārlis Kaugars (60:72). Niks Līnis iemeta vēl divus punktus (62:72) un pretinieku komanda bija spiesta pieprasīt minūtes pārtraukumu. Komandas apmainījās vairākiem precīziem metieniem (64:76 un 68:79). Pie rezultāta 68:82 LU/BS Rīga treneris pieprasīja minūtes pārtraukumu. Turpinājumā precīzi vairākos metienos viesi un spēle noslēdzās ar rezultātu 72:91.

LU/BS Rīga: N. Strautiņš 20 (8ab.), V. Seņkāns 13, N. Līnis 9, K. Kaugars 8, E. Lucis 6, A. Šnipke 6, N. Salenieks 6, E. Struža 4, A. Bikovs.

Nākamo spēli komanda aizvadīs ceturtdien, 19. decembrī, plkst. 20:00 izbraukumā tiekoties ar Bauska BJSS/SC Mēmele komandu.