Basketbola komanda “Latvijas Universitāte” nedēļas nogalē aizvadīja spēli pret Rakveres Tarvas komandu, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 78:86. Rezultatīvākais spēlētājs bija Renārs Birkāns, kuram 15 punkti, 6 atlēkušās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles.

Latvijas Universitātes komandas pirmos punktus guva Kārlis Žunda, panākot 2:2. Nākamajos divos uzbrukumos precīzs bija komandas kapteinis Renārs Birkāns (4:5 un 6:5), pēc tam pašam arī realizējot vienu no diviem soda metieniem (7:8). Artis Arnītis guva savus pirmos punktus spēlē, panākot 9:11. Neliels izrāviens padevās viesiem no Igaunijas, panākot 15:9 savā labā, tomēr uzreiz ar trīs punktiem atbildēja Kārlis Žunda (12:15). Rezultāts turpināja augt līdzīgi, te precīziem esot vieniem, te otriem. Kārlis Žunda realizēja savu otro tālmetienu spēlē un sadeldēja starpību līdz minimumam (15:16). Divdesmit sekundes līdz ceturtdaļas beigām precīzs bija Renārs Birkāns (3 punkti), kas pirmo ceturtdaļu ļāva noslēgt ar rezultātu – 20:23.

Otrajā ceturtdaļā Latvijas Universitātes basketbolisti panāca neizšķirtu, precīzam esot Rendijam Feikneram (23:23). Pēc tam precīzs Renārs Birkāns (25:27), turoties pavisam tuvu pretiniekiem un liekot viņiem nervozēt. Renārs Birkāns grozā raidīja soda metienu, pēc tam izcēlās Artis Arnītis, izvirzot vadībā jau studentus (28:27). Rendijs Feikners precīzs no soda metiena līnijas (30:28), tomēr pie rezultāta 30:33 Latvijas Universitātes treneris Guntis Endzels pieprasīja minūtes pārtraukumu. Atgriežoties laukumā precīzs Kārlis Žunda un rezultāts 32:33. Kādu brīdi mūsējie nespēja gūt punktus, taču klusēšanas brīdi pārtrauca Artis Arnītis, kurš precīzs no pustālā metiena (34:38). Arvīds Dambenieks, nākot uz maiņu, bija rezultatīvs un iemeta divus punktus un arī soda metienu (37:39). Edvards Mežulis precīzs vienā no diviem soda metieniem, panākot 38:42. Otrā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 38:44.

Spēles rezultātu studentiem trešajā ceturtdaļā atklāja Artis Arnītis (40:46), pēc tam viņš pats izprovocēja pretinieku pārkāpt noteikumus pret viņu no trīs punktu līnijas un bija precīzs visos soda metienos (43:46). Roberts Bērze iemeta divus trejačus pēc kārtas (46:50 un 49:50), kas lika pretiniekiem sapulcināt komandas sapulci. Turpinājumā Reinis Avotiņš guva divus punktus un Gustavs Kārlis Kampuss pievienoja trīs punktus (54:57), komandām esot viena metiena attālumā. Renārs Birkāns un Kārlis Žunda bija precīzi savos metienos, kas pēc trīsdesmit spēlētām minūtēm uz tablo vēstīja par 58:67.

Pēdējo ceturtdaļu mūsējie iesāka ar vairākiem zaudētiem groziem (58:71), kas vēl vairāk uzkurināja studentus un savu metienu iemeta Reinis Avotiņš (60:71). Viesi turpināja veikt izrāvienu, sasniedzot lielāko pārsvaru spēlē – 76:60. Renārs Birkāns un Reinis Avotiņš katrs iemeta pa diviem punktiem, pietuvinot komandu līdz rezultātam 64:76. Reinis Avotiņš un Roberts Bērze bija precīzi no tālmetiena un panāca jau 70:78, kas nelika gaidīt viesu trenerim un pieprasīt minūtes pārtraukumu. Divas minūtes līdz spēles beigām Rendijs Feikners guva divus punktus (72:82), tomēr īpaši tuvāk Rakveres Tarvas komanda mūs vairs nelaida, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 78:86.

BK “Latvijas Universitāte”: R. Birkāns 15 (6ab., 6rp.), K. Žunda 14 (6ab.), A. Arnītis 13, R. Feikners 11, R. Avotiņš 9, R. Bērze 9, G. K. Kampuss 3, A. Dambenieks 3, E. Mežulis 1, N. Līnis, V. Seņkāns, A. Putāns

Nākamo spēli komanda aizvadīs jau trešdien, 4. decembrī, plkst. 19:30 pret TALTECH komandu Elektrum Olimpiskajā centrā