LU/BS Rīga labs otrais puslaiks, bet ar to ir par maz, lai pārspētu BK Jelgava/LLU komandu, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 75:82. Rezultatīvākais spēlētājs Adrians Šnipke guva 17 punktus, pa 11 punktiem pievienoja Aivis Lēmanis, Kārlis Kaugars un Norberts Strautiņš.

Spēles rezultātu atklāja LU/BS Rīga spēlētājs Kārlis Daga – Krūmiņš (2:0). Pretinieki veica 5:0 izrāvienu, taču Norberts Strautiņš bija precīzs no tālmetiena līnijas un panāca izlīdzinājumu – 5:5. Skaisti nospēlēja Aivis Lēmanis, kurš izcēlās ar danku, no Kārļa Dagas – Krūmiņa piespēles (7:5), kā arī realizēja soda metienu (8:5). Pretiniekiem izdevās atkal veikt izrāvienu, nodrošinot lielāko pārsvaru spēlē – 13:8. Tomēr mūsējiem punktus guva Aivis Lēmanis (10:13). Valters Briedis bija precīzs abos soda metienos, nedaudz pietuvojot komandu (12:17). Pie rezultāta 12:19 komandas treneris pieprasīja minūtes pārtraukumu. Kārlis Daga - Krūmiņš iemeta divus punktus, Valters Briedis realizēja trīs punktu metienu, ceturtdaļai noslēdzoties ar -10 punktiem (18:28).

Otrās ceturtdaļas sākumā precīzs bija Adrians Šnipke (20:28), pēc tam trejaci realizēja Kārlis Kaugars (23:30). Adrians Šnipke iemeta vienu soda metienu, mirkli vēlāk vēl divus punktus, Valters Briedis realizēja soda metienus un komanda pietuvojās līdz viencipara deficītam (28:37). Edvards Lucis guva savus pirmos punktus spēlē (30:39). Turpinājumā LU/BS Rīga komanda centās sadeldēt pretinieku pārsvaru, precīziem esot Norbertam Strautiņam, Edvardam Lucim, vēlreiz Norbertam Strautiņam, taču puslaikā komanda tāpat devās ar to pašu starpību kā pēc pirmās ceturtdaļas (38:48).

Pēc lielā pārtraukuma pirmos piecus punktus mūsu komandas labā guva Kārlis Daga – Krūmiņš (43:57), kamēr viesi paguva veikt vēl vienu izrāvienu, sasniedzot jaunu pārsvaru (43:64). Pēc klusuma brīža komandas izpildījumā, punktus guva Aivis Lēmanis (45:64) un Dāvis Skreivers 2+1 caurgājienu (48:64). Kārlis Kaugars izcēlās no tālmetiena (52:64), pietuvinot komandu jelgavniekiem. Ceturtdaļa noslēdzās ar šādu pašu rezultātu – 52:64.

Pēdējās ceturtdaļas rezultātu atklāja Aivis Lēmanis (54:64). Pēc tam 3 punktus iemeta Kārlis Kaugars (57:64). Arī Adrians Šnipke izcēlās ar 3 punktiem un Norberts Strautiņš sadeldēja starpību līdz minimumam (62:64), kas viesiem lika pieprasīt minūtes pārtraukumu. Adrians Šnipke iemeta vēl vienu tālmetienu, izvirzot vadībā jau LU/BS Rīga (65:64). Neliels izrāviens atkal pretiniekiem, panākot +3 savā labā. Vēl pāris labas aizsardzības un Jelgavai jau atkal +8, kas minūti nu jau lika pieprasīt mūsu treneru korpusam. Adrians Šnipke ar saviem centieniem atkal samazināja pārsvaru, esot precīzam no tālmetiena līnijas (70:75). Un mirkli vēlāk vēl viens trejacis viņa kontā (73:77), kas vēl deva cerības mūsējiem. Aivis Lēmanis iemeta pustālo metienu (75:79), tomēr beigās viesu pieredze nospēlēja viņiem par labu un LU/BS Rīga piedzīvoja zaudējumu -75:82.

LU/BS Rīga: A. Šnipke 17 (4ab.), K. Kaugars 11 (4ab.), A. Lēmanis 11 (5ab.), N. Strautiņš 11, K. Daga – Krūmiņš 10 (6rp., 5ab., 3pb.), V. Briedis 7, E. Lucis 4, D. Skreivers 4, E. Struža, N. Salenieks, K. Liepiņš – Liepa

Nākamo spēli komanda aizvadīs 6. decembrī izbraukumā pret Saldu komandu plkst. 19:30.