Nedēļas nogalē no 22. līdz 23. novembrim Latvijas Lauksaimniecības Universitātes (LLU) peldbaseinā norisinājās XXX Latvijas Universiāde peldēšanā. Latvijas Universitāti šajās sacensībās pārstāvēja seši studenti (trīs sievietes un trīs vīrieši).

Pirmajā dienā 50 metru brīvajā stilā visaugstākos rezultātus uzrādīja Alīna Monstvilaite ar rezultātu 27,24 sekundes, kas kopvērtējumā deva otro vietu. Vēl šajā pat distancē piedalījās arī Valērija Zlobina, kura ieņēma 15. vietu (33,50 sek.). Šajā pat disciplīnā tikai vīriešu kategorijā Latvijas Universitāti pārstāvēja trīs sportisti. Augstāko rezultātu sasniedza Aleksis Naumovs, kuram 7. vieta (24,34 sek.). 17. vietā ierindojās Artūrs Lisovskis (25,50 sek.). 25. vietā ierindojās Artūrs Grigorjevs, kuram attiecīgi uzrādītais laiks 27,26 sekundes.

50 metru brasa peldējumā diemžēl nestartēja neviens Latvijas Universitātes students.  Kā nākamā disciplīna bija 100 metru tauriņstils, kur visaugstāko vietu izcīnīja Jekaterina Troca, kura finišēja pirmajā vietā ar rezultātu 1:06,98. Viņa arī bija vienīgā, kas piedalījās šajā disciplīnā.

100 metru peldējumā uz muguras sieviešu konkurencē startēja tikai Alīna Monstvilaite, kura izcīnīja pirmo vietu (rezultāts 1:07,31). Vīriešu disciplīnā neviens šajā peldēšanas stilā nepiedalījās.

Disciplīnā 100 metri komplekss startēja Jekaterina Troca, kurai izcīnīta 3. vieta ar rezultātu 1:10,07. Vīriešiem šajā disciplīnā startēja Aleksis Naumovs, kurš izcīnīja 10. vietu ar rezultātu 1:03,24.

Otrajā dienā 50 metru peldējumā tauriņstilā piedalījās Jekaterina Troca, kura uzrādīja rezultātu 29,75 sekundes un ierindojās 2. vietā. Vīriešu konkurencē 3. vietu izcīnīja Artūrs Lisovskis (26,73 sek.), 5. vietu Aleksis Naumovs (27,11 sek.).

50 metru peldējumā uz muguras uzvaru izcīnīja Alīna Monstvilaite ar rezultātu 30,69 sekundes. Šajā pat disciplīnā vīriešu grupā 3. vietu sasniedza Artūrs Lisovskis (28,96).

100 metros brīvajā stilā sievietēm Valērija Zlobina izcīnīja 6. vietu (1:13,74).

Visi sacensību individuālie un komandu rezultāti pieejami šeit.