Piektdien, 22. novembrī, LU/BS Rīga aizvadīja spēli izbraukumā, tiekoties ar basketbola komandu Kandava/Anzāģe un izcīnot jau piekto uzvaru pēc kārtas ar rezultātu – 97:85. Lielisku spēli aizvadīja Kārlis Daga – Krūmiņš, kuram 23 punkti, 5 atlēkušās bumbas un 5 rezultatīvas piespēles, kā arī 3 pārtvertas bumbas. Ar 14 punktiem un 5 rezultatīvām piespēlēm izcēlās Niks Salenieks.

Spēles rezultātu atklāja Kandavas komanda, tomēr mūsējo labā pirmos punktus guva Adrians Šnipke (3:3). Kārlis Daga – Krūmiņš realizēja pustālo metienu, bet sākums tomēr veiksmīgāks mājiniekiem, kad viņi panāca jau 10:5 un 12:5 savā labā. Kaido Liepiņš – Liepa iemeta savus divus punktus, nedaudz sadeldējot starpību – 7:12. Pēc spēlētām gandrīz sešām minūtēm, LU/BS Rīga nonāca jau lielākos iedzinējos 9:19. Niks Salenieks un Adrians Šnipke mēģināja pietuvināt komandas rezultātu pretiniekiem – 13:21. Edvards Struža guva piecus punktus pēc kārtas, no sākuma realizējot divus soda metienus (15:24), kā arī trīs punktu metienu (18:24). Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 21:28.

Otro ceturtdaļu apņēmīgi iesāka mūsējie, kas pēc Valtera Brieža soda metieniem un Kārļa Daga – Krūmiņa pustālā metiena panāca jau 25:28. Sekoja mājinieku minūtes pārtraukums, lai neizlaistu spēles pavedienu. Mūsējie gan bija citās domās un guva vēl vairākus grozus (Edvards Struža – 2 punkti un Valters Briedis – 2 punkti), kas ļāva atkal izvirzīties vadībā (29:28). LU/BS Rīga komanda neļāva mājiniekiem gūt punktus trīs minūtes un panāca jau 31:28, sākot ceturtdaļu ar 10:0 izrāvienu. Turpinājumā sekoja vairākas vadības maiņas, tomēr ar minimālu vadību pārtraukumā varēja doties rīdzinieki – 45:44.

Trešajā ceturtdaļā no tālmetiena līnijas izcēlās Kārlis Daga – Krūmiņš (48:44) un mirkli vēlāk divus punktus pievienoja Dāvis Skreivers (50:44). Mājinieki spēja sadeldēt starpību un pat izvirzīties vadībā (51:50), tomēr mūsējie ar to nebija mierā un realizēti divi tālmetieni pēc kārtas, precīziem esot Kārlim Dagam – Krūmiņam un Adrianam Šnipkem (56:51). Edvards Lucis un Valters Briedis iemeta savus metienus un jau komfortablāks pārsvars – 62:55. Ceturtdaļas beigas tomēr veiksmīgākas atkal Kandavas komandai, kas spēja izvirzīties vadībā un tā arī noslēgt ceturtdaļu – 69:68.

Kārlis Daga – Krūmiņš un Kārlis Kaugars iesāka lieliski LU/BS Rīga labā pēdējo ceturtdaļu, jau atkal savu komandu izvirzot vadībā – 72:69. Kārlim Kaugaram vēl divi punkti (74:69). Divus trejačus realizēja mūsējie, kad precīzi bija Norberts Strautiņš un Edvards Struža (80:73). Pēc spēlētām sešām minūtēm rezultāts uz tablo ļoti līdzīgs – 80:81. Tad sākās LU/BS Rīga komandas laiks, jo komanda turpmākās minūtes nospēlēja lieliski. Sākotnēji precīzs bija Kārlis Daga – Krūmiņš, tad Adrians Šnipke, vēlreiz Kārlis Daga – Krūmiņš (86:81). Norberts Strautiņš iemeta trīs punktus, Kārlis Daga – Krūmiņš pustālo metienu – 91:84. Norbertam Strautiņam precīzi soda metieni, Kārlim Dagam – Krūmiņam divi punkti un komandas pārsvars jau divciparu skaitlī (95:84). Spēle noslēdzās ar rezultātu 97:85, LU/BS Rīga beigās svinot pārliecinošu uzvaru.

LU/BS Rīga: K. Daga – Krūmiņš (23pt.), N. Salenieks (14pt.), A. Šnipke (12pt.), N. Strautiņš (11pt.), E. Struža (10pt.), V. Briedis (9pt.), K. Kaugars (6pt.), D. Skreivers (5pt.), K. Liepiņš – Liepa (4pt.), E. Lucis (3pt.)

Kopvērtējuma tabulā LU/BS Rīga šobrīd ieņem piekto vietu ar bilanci 5:1 sešās nospēlētajās spēlēs.

Nākamo spēli komanda aizvadīs 30. novembrī plkst. 12:30 pret BK Jelgava/LLU komandu Elektrum Olimpiskajā centrā.