Vakar, 6. novembrī, Latvijas Universitātes basketbola komanda aizvadīja spēli pret BK “Ogre”, kur aizvadot ļoti labu pirmo puslaiku, beigās tomēr piedzīvoja zaudējumu – 78:94. Rezultatīvākie spēlētāji bija Kārlis Žunda un Reinis Avotiņš ar 14 punktiem, Alberts Putāns pievienoja 13 punktus.

Spēles rezultātu atklāja ogrēnieši, taču precīzs savos soda metienos bija Alberts Putāns (2:2). Renārs Birkāns izprovocēja vēl vienu pretinieku pārkāpumu un iemeta arī savus sodiņus – 4:2. Alberts Putāns bija precīzs vēlreiz, šoreiz no tālmetiena līnijas – 7:2. Vēl divi punkti no soda līnijas Renāram Birkānam (9:4). Mājinieki pietuvojās līdz 8:9, taču precīzs bija Roberts Bērze (11:8). Ogres komanda izvirzījās vadībā, bet Alberts Putāns pievienoja vēl divus punktus, 13:13. Kārlis Žunda guva četrus punktus pēc kārtas, pēc tam trejaci iemeta Artis Arnītis – 20:17. Niks Salenieks arī guva trīs punktus, ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 23:24.

Reinis Avotiņš iesāka otro ceturtdaļu savā zīmē, gūdams 10 punktus pēc kārtas, komandai izvirzoties vadībā 33:29. Renārs Birkāns guva trīs punktus (36:31). Reinim Avotiņam vēl divi punkti, pie rezultāta 38:31 pretinieki pieprasīja minūtes pārtraukumu. Alberts Putāns realizēja pustālo metienu (40:31), bet ogrēnieši guva vairākus punktus pēc kārtas (34:40). Roberts Bērze divi punkti (42:34), mājinieki pietuvojās līdz 39:42. Pēc pārtraukuma vēl divi punkti Ogrei, taču Kārlis Žunda iemeta soda metienus (44:41). Divus punktus ar danku guva Aivis Lēmanis (46:43). Pusotru minūti līdz beigām rezultāts bija 46:46, bet labas ceturtdaļas beigas padevās Latvijas Universitātei – 5:0 izrāviens. Precīzi bija Artis Arnītis un Alberts Šnipke (3 un 2 punkti). Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 51:46.

Atgriežoties no pārtraukuma pirmos punktus guva Ogre, bet Artis Arnītis iemeta Latvijas Universitātes punktus – 53:48. Ogrēnieši panāca 53:53, bet pēc tam precīzs Reinis Avotiņš (55:53). Pie rezultāta 57:56 un 59:58 pretinieki veica izrāvienu un izvirzījās vadībā 71:59. Sekoja minūtes pārtraukums, pēc kā Kārlis Žunda realizēja tālmetienu – 62:71. Latvijas Universitātes sastāvā pirmos punktus guva Valdis Seņkāns, kurš bija precīzs no tālmetiena līnijas un pēc tam vēl divus punktus (67:75). Ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 67:81.

Pēdējā ceturtdaļā pirmos punktus guva pretinieki, bet mūsu komanda punktus neguva gandrīz sešas minūtes. Precīzs bija Aivis Lēmanis no pustālā metiena (69:85), Valdim Seņkānam vēl divi punkti (71:89). Kārlis Žunda iemeta divus soda metienus (73:92). Alberts Putāns iemeta divus punktus, Kārlis Žunda precīzs no tālmetiena (78:92). Spēle noslēdzās ar rezultātu 78:94.

BK “Latvijas Universitāte” – K. Žunda (14pt., 6ab.), R. Avotiņš (14pt.), A. Putāns (13pt.), A. Arnītis (10pt.), R. Birkāns (7pt, 7rp.), V. Seņkāns (7pt.), R. Bērze (4pt.), A. Lēmanis (4pt.), N. Salenieks (3pt.), A. Šnipke (2pt.), N. Līnis

Nākamā spēle komandai paredzēta 17. novembrī plkst. 17.30 pret BK “Liepāja” Elektrum Olimpiskajā centrā.