Nedēļas nogalē ( 2.novembrī) Ramirent LBL2 spēli aizvadīja LU/BS Rīga komanda, kam izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru pār BJBS Rīga/ A.Kraukļa VEF U-19V ar rezultātu 104:75. Rezultatīvākais spēlētājs komandā bija Kārlis Daga – Krūmiņš ar 21 punktu.

Spēles rezultātu ar 7:0 izrāvienu atklāja pretinieku komanda, taču tad mūsējie guva savus pirmos punktus, precīzam esot Kaido Liepiņam – Liepam (3:7). Pēc tam pāris punktu vēl pretiniekiem, bet LU/BS Rīga atkal precīzi no tālmetiena līnijas – 6:10 un 9:10, savus divus metienus realizējot Kārlis Dagam - Krūmiņam. Pirmos punktus no soda metienu līnijas mūsu komandai guva Valdis Seņkāns, pēc tam Kaido Liepiņš – Liepa iemeta vēl vienu trejaci, Valdis Seņkāns precīzs no pustālā metiena, kas komandai ļāva pirmo reizi izvirzīties vadībā – 14:12 un 16:12. Valters Briedis un Dāvis Skreivers bija precīzi attiecīgi 3 un 2 punktu metienos, viesiem vairāki precīzi metieni, kas ceturtdaļu lika mums noslēgt iedzinējos – 24:26.

Otrajā ceturtdaļā Rihards Aleksandrovs atklāja savu punktu rēķinu, raidot grozā trīs punktus – 27:26. Edvards Lucis arī iemeta tālmetienu, pēc tam vairākas kļūdas abām komandām, kas vainagojās ar mazrezultatīvāku spēli. Viesi visu otro ceturtdaļu neļāva mūsējiem izvirzīties vadībā, turot pretiniekus 1 līdz 3 punktu attālumā. Tomēr pie rezultāta 42:43 LU/BS Rīga veica izrāvienu 7:0 un lielajā pārtraukumā jau varēja doties ar patīkamāku rezultātu – 49:43.

Atgriežoties pēc puslaika atpakaļ laukumā abas komandas divas ar pusi minūtes nespēja gūt nevienu punktu, taču pēc tam Kārlis Kaugars bija precīzs divas reizes no tālmetiena līnijas (55:43). Mūsu komanda turpināja izrāvienu, pievienojot divus punktus no soda līnijas (Kārlis Daga – Krūmiņš), trīs punktus (Kaido Liepiņš – Liepa), pēc tam vēl trīs punktus (Kārlis Kaugars), kā arī vēl divus punktus (Norberts Strautiņš) – 65:46. Tas viesu komandai lika pieprasīt minūtes pārtraukumu, jo trešās ceturtdaļas rezultāts līdz šim mirklim bija 16:3. Pretinieki iemeta beidzot savus punktus, taču pēc Riharda Aleksandrova precīza raidījuma LU/BS Rīga pirmo reizi sasniedza +20 (70:50). Ceturtdaļas beigās rezultāts uz tablo 78:55.

Valdis Seņkāns atklāja pēdējo ceturtdaļu ar precīzu pustālo, Kārlis Daga – Krūmiņš iemeta vienu sodiņu un vēl diviem punktiem – 83:55. Pēc spēlētām 3 minūtēm pirmo reizi tika sasniegts jau +30 (89:59). Turpinājumā neliels izrāviens viesiem, tomēr spēles uzvarētājs jau bija noskaidrots (91:65). Edvards Lucis precīzs pustālajā metienā, Norberts Strautiņs arī pievieno divus punktus, kā arī Dāvis Skreivers pievieno soda metienus – 97:69. Indriķis Dāvis Jansons iemeta tālmetienu, uz tablo noformējot skaistu rezultātu un sasniedzot simtu – 100:69. Spēle noslēdzās ar rezultātu 104:75.

Spēles rezultāts pa ceturtdaļām: 24:26, 25:17, 29:12, 26:20

LU/BS Rīga: K. Daga – Krūmiņš (21pt.), N. Strautiņš (14pt.), V. Seņkāns (12pt.), V. Briedis (9pt.), K. Kaugars (9pt.), K. Liepiņš – Liepa (9pt.), R. Aleksandrovs (8pt.), E. Lucis (6pt.), E. Struža (6pt.), I. D. Jansons (6pt.), D. Skreivers (4pt.).

Nākamo spēli komanda aizvadīs 6. novembrī plkst. 17:00 pret Turības komandu BA Turība zālē.