Basketbola komanda “Latvijas Universitāte” šodien laukumā mēroja spēkus ar VALMIERA GLASS VIA komandu, kur piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 72:86. Rezultatīvākais spēlētājs komandā bija Alberts Putāns, kuram 22 gūti punkti, trāpot 7 no 8 metieniem no spēles. Tāpat produktīva spēle arī Renāram Birkānam, kuram 18 punkti, 7 rezultatīvas piespēles un 4 atlēkušās bumbas.

Spēles rezultātu atklāja mājinieki, veicot jau 7:0 izrāvienu, taču Latvijas Universitātes punktu rēķinu atklāja Artis Arnītis, kurš realizēja tālmetienu – 3:7, pēc Renāra Birkāna rezultatīvas piespēles. Jau nākamajā komandas uzbrukumā atkal precīzs Artis Arnītis (5:9). Renāram Birkānam precīzi divi soda metienu, kā arī Albertam Putānam precīzs trejacis, kas deva rezultātu 10:15. Pie rezultāta 10:19 sekoja minūtes pārtraukums. Alberts Putāns iemeta vēl trīs punktus un divus punktus pievienoja Niks Līnis (15:22). Ceturtdaļas beigās Rendijs Feikners iemeta soda metienus, Alberts Putāns realizēja septiņus punktus pēc kārtas, pārtraukumā dodoties ar rezultātu 24:28.

Atgriežoties uz otro ceturtdaļu precīzs bija komandas kapteinis Renārs Birkāns – 26:28, pēc tam viņam pašam vēl divi punkti. Valmierieši panāca pirmo reizi +10 (28:38 un 30:40), tomēr pie -14 mūsējiem tika pieprasīts minūtes pārtraukums. Aivis Lēmanis guva 2 punktus, vēlāk Alberts Putāns iemeta tālmetienu (35:46). Vēlāk Albertam vēl trīs punkti, deficītu samazinot līdz -10 (38:48). Reinis Avotiņš bija precīzs no soda metiena līnijas (40:48), kā arī Kārlis Žunda guva 2 punktus (42:48). Otrā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 46:56.

Latvijas Universitātes komandai punktus pēc pārtraukuma pirmais guva Artis Arnītis ar precīzu tālmetienu – 49:61. Valmieriešiem atkal padevās izrāviens, kas lika sasaukt sapulci mūsējiem. Turpinājumā studenti centās atspēlēties, kad Alberts Putāns iemeta vēl 3 punktus (52:67). Reinis Avotiņš iemeta savu pustālo metienu. Pēc trešās ceturtdaļas uz tablo bija redzams rezultāts - 58:74.

Gustavs Kārlis Kampuss iemeta savus pirmos punktus spēlē (61:74), pēc tam ar danku izcēlās Niks Līnis (63:76). Artis Arnītis iemeta pustālo metienu, panākot jau 65:76. Turpinājās mazrezultatīva spēle pēdējā ceturtdaļā, kad precīzs bija Renārs Birkāns no soda metienu līnijas. Kārlis Žunda iemeta vēl divus punktus, pietuvojoties jau pavisam tuvu – 70:77. Valmieras komanda pieprasīja minūtes pārtraukumu, kas ļāva komandai noturēt pārsvaru un vairs nepielaist studentus pārāk tuvu, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 72:86.

BK “Latvijas Universitāte”: A. Putāns (22pt.), R. Birkāns (18pt.), A. Arnītis (11pt.), K. Žunda (5pt.), R. Avotiņs (4pt.), N. Līnis (4pt.), G. K. Kampuss (4pt.), R. Feikners (2pt.), A. Lēmanis (2pt.), A. Šnipke, R. Bērze, N. Salenieks

Nākamā spēle svētdien, 3. novembrī, plkst. 17:30 pret BC Kalev/Cramo Elektrum Olimpiskajā centrā.